شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

آندره آ پیرلو: نمی خواهم استعفا کنم؛ فقط به صلاح یوونتوس می اندیشم

آندره آ پیرلو: نمی خواهم استعفا کنم؛ فقط به صلاح یوونتوس می اندیشم

آندره آ پیرلو گفت دیگر نمایش بازی با میلان نباید در یوونتوس تکرار شود.

ایران ورزشی/در چارچوب هفته سی و ششم سری آ ایتالیا، تیم های ساسولو و یوونتوس چهارشنبه شب ساعت 23:15 به وقت تهران در استادیوم ماپی به مصاف هم می روند. به گزارش وب سایت یوونتوس، آندره آ پیرلو سرمربی یووه در کنفرانس خبری پیش از این دیدار پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

عصبانی هستیم
نمی خواهم فردا استعفا کنم؛ ما یک امتیاز با منطقه لیگ قهرمانان اروپا فاصله داریم و سه بازی باقی مانده است. فوتبال به شما می آموزد که هر اتفاقی ممکن است بیفتد و بنابراین به خوش بینی زیادی نیاز داریم. هدف ما این است که ثابت کنیم شایسته لیگ قهرمانان اروپا هستیم و محقق شدن این امر فقط به نتایج بستگی دارد. پس از شکست مقابل میلان ناامید شدیم اما هدف ما تغییر نکرده و هنوز به آن باور داریم.  فردا فارغ از این که چه کسی بازی کند، تمام تیم باید با غرور به میدان برود. ما باید به این پیراهن افتخار کنیم. دیگر نباید نمایشی مثل بازی با میلان داشته باشیم. ما عصبانی هستیم چون یوونتوس هستیم و نمی توانیم در چنین جایگاهی قرار داشته باشیم. ترس از اخراج؟ هیچ ترسی ندارم. من فقط به صلاح یوونتوس که مهم ترین چیز است می اندیشم. سعی می کنم تا هر وقت که این جا هستم، تمام تلاشم را برای باشگاه انجام دهم. درگیری پاراتیچی و ندود؟ این ها شایعه است و من هم نمی خواهم به شایعات دامن بزنم.
حضور رونالدو مقابل ساسولو در هاله ای از ابهام
  بازی کردن کریستیانو رونالدو؟ وضعیت او را امروز در تمرینات بررسی خواهیم کرد. ما هنوز درباره اش حرف نزده ایم. رونالدو این فصل بازی های زیادی انجام داده و فردا تصمیم می گیریم که چه کاری انجام دهیم. بازی فردا حساس است و امیدواریم همه بازیکنان در دسترس باشند. دنیلو و آرتور وضعیت خوبی دارند و هر دو بازیکن می توانند فردا از اول بازی کنند.
باید خودم را با ویژگی بازیکنان تطبیق می دادم
عطش و انگیزه واژه ای است که در فوتبال زیاد از آن استفاده می شود اما داشتن آن برای پیروز شدن کافی نیست. من همیشه از بازیکنانم می خواهم انگیزه داشته باشند. طی ماه های اخیر، شیوه تمرینات ما بنا به دلایل زیادی از جمله مصدومیت ها و ویروس کرونا تغییرات زیادی داشته و ما به هر طریق، خودمان را باید تطبیق می دادیم. ما به خاطر سهل انگاری جمعی، گل های زیادی خورده ایم و گل های خورده ما به خاطر اشتباهات تاکتیکی و فنی نیست. در ابتدا، ایده های متفاوتی داشتم. سپس با دیدن ویژگی های بازیکنانی که در دسترس است، باید با آن ها تطبیق می یافتم. یک سرمربی نمی تواند سی بازیکن براساس ایده های خودش داشته باشد. سرمربی باید در تطبیق تفکرات خودش با ویژگی بازیکنان خوب عمل کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.