جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰

اینیستا دو فصل دیگر با ویسل کوبه تمدید کرد

اینیستا دو فصل دیگر با ویسل کوبه تمدید کرد

بازیکن سابق بارسلونا، قراردادش با تیم ژاپنی ویسل کوبه را به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، آندرس اینیستا، ستاره سابق باشگاه بارسلونا که به همراه این تیم افتخارات زیادی به دست آورد و همچنین به همراه تیم ملی اسپانیا قهرمانی در جام جهانی را تجربه کرد، امروز در یک کنفرانس خبر اعلام کرد که  قراردادش با باشگاه ویسل کوبه ژاپن را به مدت دو فصل دیگر تمدید کرده است. این بازیکن که همین امروز و در روز تمدید قراردادش 37 ساله شد، در مورد تمدید قراردادش گفت:

  امروز روز خاصی است. بازی کردن برای ویسل کوبه به مدت دو فصل دیگر مرا به شدت هیجان زده می کند. حس می کنم هنوز توانایی فوتبال بازی کردن دارم و با انگیزه بالا می خواهم به ادامه پیشرفت باشگاه کنم. در طول این سال های شرایط سختی را تجربه کردیم اما در عین حال توانستیم باشگاه را به دو قهرمانی برسانیم و برای اولین بار در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برویم. می خواهم از همه تشکر کنم. از روزی که به این باشگاه آمدم، کاری کردند که حس خوبی داشته باشم.


ستاره سابق بارسلونا در این کنفرانس خبری تایید کرد که قصد دارد با پیراهن ویسل کوبه از فوتبال خداحافظی کند چرا که در این باشگاه حس خوبی دارد و احتمال مربیگری در این باشگاه بعد از پایان دوران فوتبالش را نیز رد نکرد و گفت:

به عنوان بازیکن، خداحافظی من از فوتبال قطعا در این باشگاه اتفاق خواهد افتاد اما امیدوارم بتوانم بعد از بازنشستگی نیز برای مدت زمان بسیار بیشتری در این باشگاه بمانم.
اینیستا در سال 2018 به لیگ ژاپن آمد و با این قرارداد جدید دو سال دیگر در سرزمین آفتاب تابان باقی خواهد ماند

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.