یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰

اعتراف مانه: این فصل بدترین فصل دوران حرفه ای من بود

اعتراف مانه: این فصل بدترین فصل دوران حرفه ای من بود

مهاجم سنگالی باشگاه لیورپول اعتراف کرد که در حال سپری کردن بدترین فصل دوران بازی خودش است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، بازیکنان لیورپول اگر چه توانستند فصل گذشته به سی سال انتظار هواداران خود برای فتح لیگ برتر پایان دهند اما در مسابقات این فصل و برای دفاع از عنوان قهرمانی دچار مشکلاتی جدی شدند. بازیکنان کلیدی این تیم دچار مصدومیت و یا افت شدید شدند تا تیم یورگن کلوپ در این مقطع فصل به شدت در حال تقلا برای قرار گرفتن در جمع 4 تیم برتر و کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد باشد. یکی از بازیکنانی که در این فصل افت فاحشی داشته، سادیو مانه است که در این فصل نتوانسته انتظارات را برآورده کند. این مهاجم با تایید این موضوع گفت:

این فصل بدترین فصل دوران بازی من است. باید به این موضوع اعتراف کنم. اگر از من بپرسید مشکل چیست، واقعا برای جواب دادن به مشکل می خورم. از لحاظ شخصی واقعا جواب این سوال را نمی دانم. همیشه سعی کرده ام صرف نظر از خوب یا پیش رفتن زندگی، مثبت اندیش باشم و همیشه از خودم سوال می پرسم چرا چنین اتفاقی افتاده است. حتی آزمایش دادم تا وضعیت بدنم مورد بررسی قرار بگیرد. آیا درست غذا می خورم؟ چه چیزی تغییر کرده است؟ دکترهای تیم تمام نتایج آزمایش ها را بررسی کردند و همه چیز خوب بود. باید قبول کنم که در زندگی فراز و نشیب وجود دارد. به سخت کوشی ادامه خواهم داد و شاید با گذشت زمان این شرایط هم بگذرد.
مهاجم 29 ساله در سه فصل گذشته هر بار بیش از 20 گل برای لیورپول به ثمر رسانده است اما در این فصل تنها 14 گل زده است که 9 گل آن در لیگ برتر بوده است

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.