یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

اوله گونار سولسشر: برای ادامه دادن به رقابت با منچسترسیتی باید تقویت شویم

اوله گونار سولسشر: برای ادامه دادن به رقابت با منچسترسیتی باید تقویت شویم

اوله گونار سولسشر انتظار دارد تیمش در پنجره نقل و انتقالات تابستانی تقویت شود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، منچستریونایتد با باخت ۲-۱ مقابل لسترسیتی، شانس قهرمانی در فصل ۲۱-۲۰۲۰ لیگ برتر را از دست داد و این عنوان را به همشهری خود منچسترسیتی واگذار کرد. سولسشر پس از پایان بازی گفت:

همان طور که انتظار می رفت، چون بازیکنان فرصتی برای آماده شدن جهت حضور در این مسابقه نداشتند، شروع خوبی نداشتیم ولی پس از به گل رسیدن حریف، چیزی برای از دست دادن نداشتیم. چند حرکت خوب داشتیم و من از آن راضی بودم. شما شاهد رهبری نمانیا ماتیج بودید. میسون (گرینوود) ۱۹ سال بیشتر سن ندارد ولی مثل یک بازیکن با تجربه بود.
نباید چنین چیزی دوباره تکرار شود. نمی توانیم پنجشنبه، یکشنبه، سه شنبه و دوباره پنجشنبه بازی کنیم. به همین خاطر بود که مجبور شدیم دست به تغییرات بزنیم.
منچسترسیتی؟ اگر می خواهیم به رقابت با آن ها ادامه بدهیم، باید خودمان را تقویت کنیم. به آن ها تبریک می گویم؛ فصل فوق العاده ای داشتند. آن ها به شایستگی قهرمان شدند. از این که بازیکنانم کورس را مقابل تیمی که خیلی ها آن را بهترین تیم اروپا می دانند به ۱۰ روز آخر کشیدند، راضی هستم. در کل این فصل برای ما خوشبینی و همچنین پیشرفت را به همراه داشت. ما می خواهیم قدم بعدی را برداریم و شاید این به معنی نیاز ما برای تقویت کردن تیم باشد

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.