چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

سر الکس فرگوسن: جرارد کار فوق العاده ای در رنجرز انجام داده است

سر الکس فرگوسن: جرارد کار فوق العاده ای در رنجرز انجام داده است

سر الکس فرگوسن کاری که استیون جرارد در رنجرز انجام داده را ستایش می کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای اسپورتس، استیون جرارد یک فصل فوق العاده را همراه با رنجرز اسکاتلند سپری می کند. اسطوره لیورپول در این فصل توانست تیم تحت هدایتش را پس از 10 سال به قهرمانی لیگ برساند. رنجرز در لیگ اروپا تا مرحله یک هشتم نهایی پیش رفت و حالا حدود 2 ماه است که قهرمانی اش در لیگ اسکاتلند مسجل شده. این عملکرد فوق العاده از چشم سرمربی افسانه ای سابق منچستریونایتد دور نمانده است؛ سر الکس فرگوسن در صحبت هایی که داشته به تمجید از این اسطوره لیورپول پرداخته است:

او کار باعظمتی را به انجام رسانده است؛ چه داخل و چه خارج از زمین. به عنوان یک سرمربی، ممکن است پس از یک کنفرانس مطبوعاتی شغل خود را از دست بدهید اما کنفرانس های استیون فوق العاده بوده اند؛ او خونسرد ظاهر می شود و پاسخ صحیحی برای (سوالات) ارائه می کند. سطح جرارد واقعا بالاست چون این توانایی، یک هنر است.
سر الکس فرگوسن زمانی بازیکن همین تیم رنجرز بود اما در حقیقت هوادار پروپاقرص این تیم نیست:

تنها زمانی از رنجرز طرفداری می کنم که تیم مقابل شان سلتیک است! آنها تیم مورد علاقه جیسون (پسر سر الکس) هستند. عاشق این هستم که وقتی رنجرز، سلتیک را شکست می دهد، به او زنگ بزنم! یک نکته بامزه: تنها تیمی که همواره شنبه شب ها آن را دنبال می کنم، کوئینز پارک رنجرز است؛ اولین باشگاهم. به عنوان یک بازیکن 16 ساله، یک تجربه یادگیری فوق العاده آنجا داشتم. از نظر مردم، آنها یک تیم آماتور هستند، اما برای پوشیدن پیراهن شان باید سرسخت باشید. کوئینز پارک یک پایه و اساس فوق العاده برای فوتبال من بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.