چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

رونالد کومان: درک تساوی مقابل لوانته برای من غیرممکن است؛ مسئولیت آن را بر عهده می گیرم

رونالد کومان: درک تساوی مقابل لوانته برای من غیرممکن است؛ مسئولیت آن را بر عهده می گیرم

رونالد کومان در مورد تساوی 3-3 بارسلونا و لوانته توضیح می دهد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از Barca Universal تیم های بارسلونا و لوانته در چارچوب هفته سی و ششم لالیگا به مصاف هم رفتند. این بازی پرهیجان و جذاب در نهایت با تساوی 3-3 به پایان رسید تا شانس بارسلونا برای قهرمانی در لالیگا به حداقل برسد. رونالد کومان، سرمربی هلندی بارسلونا در مصاحبه خود پس از بازی گفت:

در نیمه نخست خوب ظاهر شدیم اما بازی 90 دقیقه بود و نیمه دوم، سرعت مان را از دست دادیم. به شدت ناامید هستم؛ درک این نتیجه برایم غیر ممکن است. طی 45 دقیقه دوم، انرژی کمتری صرف کردیم و مشکل مان همینجا بود؛ پس از آن تغییر شرایط بازی دشوار بود چون حریف انگیزه بالایی پیدا کرده بود. دریافت 2 گل در 3 دقیقه معمولی نیست، در دفاع خوب نبودیم. عملکرد لوانته هم مطلوب بود، آنها در 45 دقیقه 3 گل به ثمر رساندند.
شانس قهرمانی در لالیگا؟ شرایط در حال حاضر بسیار دشوار است. همه چیز به نتایج رقیبان ما بستگی دارد.
ادامه کار من در بارسلونا؟ مربیان همیشه زیر سوال می روند و این را کاملا درک می کنم. فردا مجددا باید به کارمان ادامه دهیم؛ برای 2 بازی آخر و فصل آینده آماده شویم اما پیش از هر چیزی باید به اتفاقاتی که در بازی امروز رخ دادند فکر کنیم. به عنوان سرمربی، مسئولیت کامل این نتیجه را بر عهده می گیرم.
بین دو نیمه از بازیکنان خواستم که با قدرت و شدت بیشتری بازی کنند اما چنین چیزی رخ نداد. 2 گل از حریف پیش بودیم، واقعا ناراحتم. گاهی اوقات، چیزهایی هستند که نمی توان آنها را توضیح داد. از نظر من در نیمه دوم با قدرت و شدت کمتری بازی کردیم و زمانی که جنگندگی یک تیم کاهش پیدا می کند، آن تیم دیر واکنش نشان می دهد. سرعت مان را در نیمه دوم از دست دادیم و این یک معضل است.
نمی توان هیچ کدام از بازیکنان مان را به صورت فردی مقصر خطاب کرد. کار، کار تیمی بود، بازیکنان در خط دفاع نتوانستند در سطح خودشان ظاهر شوند. دریافت 3 گل در 45 دقیقه برای این تیم خیلی زیاد است.
انگیزه ای برای فصل بعد دارید؟

پاسخ به این سوال پس از نتیجه ای که امروز کسب کردیم دشوار است. تمرکزم روی این بازی بود و به خاطر آن حالم گرفته شد. ما چند روز آینده قرار است دوباره اینجا باشیم (اشاره به محل مصاحبه) و پس از آن برای فصل آینده هم همینطور خواهد بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.