یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

فونسکا: اینتر در 14 بازی اخیر خانگی خود برنده شده است

فونسکا: اینتر در 14 بازی اخیر خانگی خود برنده شده است

آاس رم در هفته سی و ششم سری آ میهمان اینتر است. این بازی جنبه تشریفاتی دارد چراکه فصل برای هر دو تیم به پایان رسیده است. اینتر فاتح اسکودتو شده و رم در بهترین حالت در رتبه هفتم قرار می گیرد

ایران ورزشی/به نقل از رمانیوز؛ پائولو فونسکا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی گفت:

ارزیابی نهایی در مورد عملکرد رم را در پایان فصل انجام می دهیم. هنوز 3 بازی دیگر مانده است. وقتی به نیمه نهایی لیگ اروپا رسیدیم، تمرکز بازیکنان به طور ناخودآگاه از روی سری آ برداشته شد. وقتی به نیمه نهایی لیگ اروپا می رسید، یعنی در یک قدمی جام مهمی هستید و ذهن شما به آن سمت معطوف می شود.
اینتر تیم فوق العاده ای است و باید به آنها بابت قهرمانی در سری آ تبریک بگوییم. اکنون آنها هیچ فشاری را تحمل نمی کنند و با توجه به کیفیت بازیکنان خود می توانند بهترین عملکرد را داشته باشند. با برد در بازی رفت می توانستیم بالاتر از اینتر قرار بگیریم اما اکنون آنها در فاصله 4 هفته تا پایان فصل، قهرمانی خود را مسجل کرده اند. اینتر نیم فصلِ بدون شکست و با ثبات را سپری کرده است. آنها 14 بازی اخیر خانگی خود در سری آ را برده اند و قطعا یکی از سخت ترین بازی ها در انتظار ما است.
برای بازی فردا مصدومان زیادی داریم اما نسبت به بازی قبلی الشعراوی، ویار و کارلس پرز در دسترس خواهند بود.
آینده بورخا مایورال؟ او جوان است و بهترین فصل دوران حرفه ای خود را سپری می کند. مایورال استعداد زیادی دارد. او موفق به ثبت 17 گل و چند پاس گل شده است. برای یک مهاجم جوان در تیم و لیگی جدید، زدن این تعداد گل در اولین فصل آسان نیست. من فصل آینده سرمربی رم نخواهم بود و همه چیز به نظر باشگاه و سرمربی بعدی بستگی دارد. اگر دست من بود، آینده او را در رم تضمین می کردم.
4-2-3-1 سیستم دلخواه و محبوب من است اما تیم با سیستم 1-2-4-3 برای ماه ها عملکرد خوبی داشت و بازیکنان به آن عادت کردند. تا ماه مارس با سیستم 3 دفاع بدون مشکل بودیم اما بعد مصدومیت ها از راه رسید و در بازی های اخیر به سیستم سابق برگشتیم. در ادامه با همین سیستم (4-2-3-1) کار خواهیم کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.