یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

ضیا عربشاهی: پرسپولیس باید با دو مهاجم بازی کند

ضیا عربشاهی: پرسپولیس باید با دو مهاجم بازی کند

ضیا عربشاهی در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس صحبت هایی را انجام داده است

به گزارش ایران ورزشی، ضیا عربشاهی در خصوص مساوی تیم‌های پرسپولیس و سپاهان به میزان گفت:

واقعاً یک مسابقه شش امتیازی بود و هر دو تیم می‌خواستند برنده بازی باشد. ضمن اینکه دو تیم صدرنشین جدول بودند و باعث شده بود تا بازی جذاب تر هم بشود.
ضیا عربشاهی ادامه داد:

اگر پرسپولیس از همان ابتدای بازی با زوج آل‌کثیر و مغانلو به زمین می‌رفت بهتر بود. وقتی پرسپولیس دو مهاجم همه چیز تمام دارد باید از آنها به صورت همزمان استفاده کند. ضمن اینکه قلب خط دفاع سپاهان مشکل داشت و اگر عیسی و شهریار از اول بازی در زمین بودند بیشتر می شد، آنها را اذیت کرد.
پیشکسوت پرسپولیس افزود:

در مجموع به نظرم سپاهان با برنامه‌تر از پرسپولیس بازی کرد. پرسپولیس بیشتر روی خلاقیت فردی بازیکنانش حساب کرده بود، اما سپاهان با برنامه حمله و بازی می‌کرد، آنهم به خاطر این بود که به خوبی پرسپولیس را آنالیز کرده بودند. در مجموع بازی سنگین خوب و جذابی بود و داور هم یک پنالتی برای پرسپولیس و یک پنالتی برای سپاهان نگرفت.
عربشاهی ادامه داد:

با این نتیجه وضعیت لیگ مشخص نشد و واقعا هم نمی‌شود چیزی را پیش‌بینی کرد. ممکن است تیم‌های ته جدولی، هم یقه پرسپولیس را بگیرند و هم یقه سپاهان را. به خاطر همین پیش‌بینی کردن تیم قهرمان کار بسیار دشواری است.
او در خصوص شکست استقلال مقابل ذوب‌آهن پیش از دربی تهران و اینکه آیا به نظرش استقلال بازی با ذوب‌آهن را فدای دربی کرد گفت:

این مسئله را قبول ندارم که استقلال بازی با ذوب‌آهن را فدای دربی کرد. ذوب‌آهن از نظر فنی بسیار از استقلال بهتر بود و به خاطر شرایط خوب خودش استقلال را شکست داد.
پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که به نظرش نتیجه دربی روز جمعه این تیم و استقلال چه می‌شود گفت:

استقلال در دفاع تیمی و در عمق دفاع بسیار ضعیف است و می‌شود از این ناحیه به آنها ضربه زد، مخصوصاً سیاوش یزدانی که بسیار ضعیف است. اگر پرسپولیس در دربی از دو مهاجم یعنی آل‌کثیر و مغانلو استفاده کند و ترکیب خوبی هم داشته باشد به راحتی استقلال را می‌برد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.