یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

جانلوئیجی بوفون تماسی با بارسلونا نداشته است

جانلوئیجی بوفون تماسی با بارسلونا نداشته است

دروازه بان اسطوره ای ایتالیا صحبتی برای حضور در بارسلونا انجام نداده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فابریتزیو رومانو، روز گذشته جانلوئیجی بوفون، دروازه بان کهنه کار باشگاه یوونتوس اعلام کرد که در پایان فصل از یوونتوس جدا خواهد شد و دیگر در این تیم به میدان نخواهد رفت. بعد از این اتفاق گمانه زنی های فراوانی در مورد تیم آینده این دروازه بان به وجود آمد و باشگاه های زیادی به این دروازه بان لینک شدند که یکی از این باشگاه ها بارسلونا بود اما بنابر گزارش خبرنگار ایتالیایی، بوفون صحبتی با بارسلونا برای حضور در این تیم نداشته است.

در واقع دروازه بان اسطوره ای سابق تیم ملی هنوز تصمیم نگرفته است که قصد دارد به فوتبال ادامه دهد یا بازنشست شود و به همین خاطر قصد دارد ابتدا پیشنهادهایش را بررسی کرده و در صورت دریافت پیشنهادی خوب به بازی ادامه دهد اما با این وجود، هیچ پیشنهادی از سوی باشگاه بارسلونا به این دروازه بان ارائه نشده است و حتی گفتگوهای اولیه هم صورت نگرفته است و حضور بوفون در نیوکمپ در حال حاضر شایعه ای بیش نیست.

در حال حاضر یوونتوس هفته های حساسی را در لیگ ایتالیا سپری می کند و به نظر می رسد بوفون تا انتهای فصل صبر کند و بعد در مورد آینده اش تصمیم گیری کند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.