یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

داوود رفعتی: قضاوت دربی از قضاوت سپاهان - پرسپولیس راحت تر است

داوود رفعتی: قضاوت دربی از قضاوت سپاهان - پرسپولیس راحت تر است

داوود رفعتی از انتخاب محمدرضا اکبریان به عنوان داور دربی می گوید

به گزارش ایران ورزشی، داوود رفعتی در مورد انتخاب محمدرضا اکبریان برای قضاوت دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال به فارس گفت:

اکبریان داور باتجربه‌ای است و به نظرم می‌توانست زودتر از این‌ها دربی را قضاوت کند. او شایستگی داشت که در دربی‌های قبل هم داور این مسابقه باشد.
او افزود:

زمانی که من در دپارتمان داوری بودم او را به عنوان داور پشت دروازه در مسابقه استقلال و پرسپولیس انتخاب کردم. همان مسابقه‌ای که فروردین 98 برگزار شد و کولینا به عنوان تماشاگر ویژه در ورزشگاه حضور داشت. در آن مسابقه پنالتی استقلال را اکبریان با همکاری اشکان خورشیدی اعلام کرد.
رییس اسبق دپارتمان داوری فوتبال ادامه داد:

اکبریان شخصیتی آرام و متعادل دارد و تجربه کافی هم برای قضاوت این بازی مهم را دارد. او دربی با حضور تماشاگران را هم تجربه کرده است.
رفعتی در مورد اینکه با توجه به شرایط پرتنش فوتبال ما و اتفاقات بازی سپاهان و پرسپولیس اکبریان چه مسابقه‌ای را پیش رو خواهد داشت گفت:

قضاوت دربی به نظرم از قضاوت بازی سپاهان و پرسپولیس راحت‌تر خواهد بود.آن دیدار بسیار سنگین بود و خارج از تهران هم برگزار شد. داور چهارم این مسابقه هم حسن اکرمی است که از داوران بین‌المللی و خوب فوتبال ماست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.