یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

اولیور کان: صحبت از انتقال هالند به بایرن مونیخ یعنی شرایط کنونی را درک نکرده اید

اولیور کان: صحبت از انتقال هالند به بایرن مونیخ یعنی شرایط کنونی را درک نکرده اید

اولیور کان از شایعات انتقال ارلینگ هالند به بایرن مونیخ می گوید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از بیلد، ارلینگ هالند به تیم های زیادی در سراسر اروپا لینک شده است و بایرن مونیخ هم یکی از آنهاست. اولیور کان، مدیر بایرن مونیخ در صحبت های جدیدی که داشته در خصوص این شایعات می گوید:

متاسفم، هر کسی که در خصوص این شایعات صحبت می کند، هنوز نتوانسته موقعیت موجود را درک کند. این انتقال، آنطور که شنیده ایم، بیش از 100 میلیون یورو هزینه روی دست باشگاه می گذارد و پرداخت چنین مبلغی در این لحظه برای بایرن مونیخ غیر قابل تصور است. روبرت هنوز 2 سال دیگر با ما قرارداد دارد. نمی توان عملکرد او را زیر سوال برد، او تا این لحظه 39 گل زده است! به همین خاطر نمی توانیم اکنون به فکر هالند باشیم. روبرت این سطح را می تواند برای چند سال دیگر هم حفظ کند. پا به سن گذاشتن او؟ انواع مختلفی از فوتبالیست ها وجود دارد. مثلا در مورد مانوئل نویر اینگونه احساس می کنید که توانایی بازی در چنین سطحی را تا 40 سالگی دارد. تا زمانی که آنها (نویر، مولر و لواندوفسکی) در سطح بالایی حضور دارند، برای تیم هم مهم هستند.
خروج احتمالی نوبل
در مورد الکساندر باید بگویم که ما با بزرگترین استعداد دروازه بانی اروپا قرارداد امضا کردیم. ما به دروازه بان های فوق العاده ای احتیاج داریم، سرمربی جدید در تیم ماست که اهداف بزرگی دارد. در این لحظه به فکر صدور اجازه خروج نوبل نیستیم. به نویر توصیه کنم چند بازی را بیخیال شود؟ به نظرم مانو حتی از من هم در دوران بازیگری جاه طلب تر است! او دوست دارد همیشه بازی کند؛ مانو بی نظیر است.
بازیکنان قرضی 
اقدام برای بازیکنان قرضی به خاظر وضعیت اقتصادی؟ به نظر منطقی است اما در کل از قرارداد های قرضی استقبال نمی کنم. برای من به شخصه، تطبیق هویت بازیکن و باشگاه از همه چیز مهم تر است و نمی دانم بازیکنان قرضی چگونه می توانند این قابلیت را داشته باشند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.