پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

بازی کردن در کنار هاورتس، ورنر و پولیشیچ هیجان انگیز است

حکیم زیاش: دو سال پیش در آستانه انتقال به تیم دیگری بودم

حکیم زیاش: دو سال پیش در آستانه انتقال به تیم دیگری بودم

حکیم زیاش، وینگر مراکشی چلسی اظهار دارد که دو سال پیش در آستانه پیوستن به تیم دیگری بوده است.

به گزارش ایران ورزشی،حکیم زیاش، وینگر 27 ساله چلسی که در این تابستان به این تیم پیوسته است؛ دو سال پیش در آستانه پیوستن به تیم دیگری بوده اما این انتقال رخ نداده است و او از رخ ندادن آن خوشحال است. حکیم زیاش در مصاحبه با اسکای اسپورتس گفت: 

دو سال پیش در آستانه انتقال به تیم دیگری بودم اما این اتفاق رخ نداد و از نظر خودم، وقتی به گذشته نگاه می کنم خوشحالم که این انتقال رخ نداد چون پس از آن، من دوران خارق العاده ای را با آژاکس سپری کردم. من در بالاترین سطح فوتبال اروپا پیشرفت کردم. این تابستان برای من زمان حرکت و برداشتن قدمی رو به جلو بود و با این وجود بسیار خوشحالم که دو سال گذشته را در آژاکس سپری کردم. فکر می کنم دو سال گذشته باعث شد که من هم به عنوان یک انسان و هم به عنوان یک فوتبالیست پیشرفت زیادی کنم.

 

برای من سخت است که خیلی زود به آمادگی کامل برسم و اگر واقع بینانه به این قضیه فکر کنیم، من مدتی دور از میادین بودم. فصل پیش برای من خیلی زود به اتمام رسید و به همین دلیل من مدتی بود که هیچ بازی ای نکرده بودم. بد موقع مصدوم شدم و به همین دلیل اکنون برای من مهم است که به آمادگی کامل برگردم و همه چیز را از نو شروع کنم. می دانم که زمان می برد اما این اتفاق به زودی برای من رخ نخواهد داد. در حال حاضر وضعیت این گونه است، مهم ترین چیز برای من این است که دوباره به آمادگی بدنی برسم و از نظر فیزیکی 100% آماده باشم. داریم روی این موضوع کار می کنیم. برای من اهمیتی ندارد که در چه پستی بازی می کنم، من فقط دوست دارم که بازی کنم. 

کای هاورتس و تیمو ورنر دو استعداد بزرگ هستند و این موضوع را با عملکردی که برای تیم های سابقشان داشته اند، به خوبی اثبات کرده اند. کریستین پولیشیچ نیز یکی از بزرگ ترین استعدادهاست. پولیشیچ استعداد بسیار زیادی دارد و همچنین نسبت به ما مدت زمان بیشتری را در چلسی سپری کرده است. شما به خوبی می توانید توانایی های او را در بازی ها مشاهده کنید. او یک وینگر دیوانه است. کار کردن با آن ها بسیار هیجان انگیز است. نمی توانم برای بازی کردن در کنار آن ها صبر کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.