یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

زیدان: مسائل داوری؟ نمی خواهیم سر و صدا به پا کنیم

زیدان: مسائل داوری؟ نمی خواهیم سر و صدا به پا کنیم

رئال مادرید از هفته 36 رقابت های لالیگا جمعه شب از ساعت 00:30 به وقت تهران میهمان گرانادا است، و برای زنده نگه داشتن رویای دفاع از عنوان قهرمانی لالیگا نیاز به سه امتیاز بازی های باقی مانده دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه، زین الدین زیدان در خصوص حواشی به وجود آمده راجع به مسائل داوری در دیدار مقابل سویا گفت:

هر بار که من کلمه ای در خصوص داوری صحبت می کنم، شما شلوغ کاری می کنید. دیگر نمی خواهم در این مورد صحبت کنم. من به فوتبال ایمان دارم و هرکس کار خود را انجام می دهد. چیز دیگری نخواهم گفت، چون اگر باز هم چیزی بگویم، قرار است سر و صدا شود. ما می خواهیم کار خود را انجام دهیم و روی بازی فردا مقابل گرانادا متمرکز هستیم، آنها فصل خوبی سپری می کنند و این چالش بزرگی است. از آنجایی که شب ها در خانه هستم، سعی می کنم بازی رقبا را تماشا کنم.
قصد ندارم وارد این مباحث بحث برانگیز شوم. تنها چیزی که می گویم این است که همه چیز باید برای همه شفاف باشد. VAR همیشه کمک خواهد کرد، و این چیزی است که برای بهبود فوتبال آورده اند. من فقط می گویم که همه چیز در مورد مسائل بخصوص باید شفاف باشد. اگر از من بپرسید که چطور، می گویم که فوتبالی ها باید بنشینند و بحث کنند و به نتیجه برسند که همیشه در مورد همه اینگونه تصمیم گیری خواهد شد، تا رفتار با همه یکسان باشد.
آیا برنامه ای برای فصل آینده دارید؟
نه، من فقط به فکر سه بازی باقی مانده هستم. سوال هوشمندانه ای پرسیدید، اما متأسفم، باید تکرار کنم که سه بازی باقی مانده و من روی اینها تمرکز کرده ام.
نقل و انتقالات
صحبت های زیادی در مورد آینده من و نقل و انتقالات باشگاه وجود دارد اما الان وقتش نیست. بازیکنان من تنها روی سه بازی باقی مانده تمرکز کرده اند و این برای من لذت بخش است. اینجا رئال مادرید است و مردم دوست دارند که در مورد تغییرات و نقل و انتقالات صحبت کنند
استفاده از  بازیکنان رئال مادرید کاستیا در آستانه بازی پلی آف حساس این تیم
کاسیتا برای ما مهم است، اما تیم اصلی همیشه مهم تر است. اگر به بازیکن احتیاج داشته باشیم، همیشه از کاستیا استفاده خواهیم کرد. این برای همه خوب است. من رابطه بسیار خوبی با رائول دارم و همیشه با هم در ارتباط هستیم و صحبت می کنیم.
بقا در کورس قهرمانی علی رغم 60 مصدومیت
ممکن است برنده یا بازنده این کورس باشیم. مهم ترین مسئله این است که در همه بازی ها تمام توان خود را به کار بگیریم و ما این کار را کرده ایم. فصل خیلی طولانی است و لحظات خوب و بد پیش می آیند. نمی خواهم بگویم که فصل بدی بوده است چون فصل بد زمانی است که تمام تلاش خود را به کار نگرفته باشید. وقتی در سال 2017 فاتح لالیگا شدیم فصل فوق العاده ای بود، اما باز هم در آخرین بازی لیگ قهرمانی ما مسجل شد. مهم ترین مسئله این است که با تمام توان بازی کنیم؛ بقیه مسائل را نمی شود کنترل کرد.
بازگشت هواداران به ورزشگاه ها
به زودی در این خصوص تصمیم گیری خواهد شد، و من هم منتظر تصمیم هستم. بازگشت هواداران برای فوتبال و خود هواداران بهتر است چون بازگشت به شرایط عادی لازم است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.