یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

سولسشر: کاوانی یکی از بهترین مهاجمان جهان است؛ امیدوارم مگوایر برای فینال لیگ اروپا آماده باشد

سولسشر: کاوانی یکی از بهترین مهاجمان جهان است؛ امیدوارم مگوایر برای فینال لیگ اروپا آماده باشد

اوله گونار سولسشر بعید می داند که دیگر هری مگوایر در فصل جاری لیگ برتر برای منچستریونایتد به زمین برود

به گزارش ایران ورزشی، سولسشر و منچستریونایتد از حالا 2 هدف دارند: به پایان رساندن لیگ برتر انگلیس در بالاترین رتبه ممکن و قهرمانی در لیگ اروپا. هری مگوایر، کاپیتان شیاطین سرخ نمی تواند تیمش را برای رسیدن به هدف اول همراهی کند اما سولسشر امیدوار است مهاجم اروگوئه ای برای دستیابی به هدف دوم، در دسترس باشد.

امیدوارم مگوایر برای فینال لیگ اروپا  آماده باشد. فکر می کنم هری دیگر در این فصل از لیگ برتر برای ما به میدان نخواهد رفت. هر کاری از دست مان بر بیاید انجام می دهیم تا او برای فینال آماده شود؛ اگر آماده باشد، در برای تیم ما به میدان خواهد رفت، اگر آماده نباشد این اتفاق نخواهد افتاد. در صورتی که هری برای فینال لیگ اروپا شرایط بازی داشته باشد، احتمالا برای یورو 2020 هم مشکلی نخواهد داشت.
از حالا باید برای مدیریت ترکیب، ایجاد ریتم لازم و به دست آوردن امتیازات مورد نیاز برای اطمینان از دوم شدن تلاش کنیم و پس از آن با اعتماد به نفس کامل به سراغ فینال لیگ اروپا برویم.
به نظرم در چند ماه گذشته همان عملکردی را از کاوانی مشاهده کردیم که انتظارش را داشتیم. او فصل بعد را پس از شرکت در اردوی پیش فصل، آماده آغاز خواهد کرد. ادینسون همه آن کاری که لازم است را انجام می دهد، نگاه بازیکنان جوان تیم به اوست. او کاری می کند که ما یک شماره 9 در تیم داشته باشیم. کاوانی در این لحظه یکی از بهترین مهاجمان جهان است. من برای منچستریونایتد کار می کنم و نگرانی من هواداران این تیم هستند، نگرانی از اینکه آنها چه فکری در مورد تیم من می کنند و اتحاد میان ما. به خوبی از معنای منچستریونایتد آگاهم   

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.