چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

جوزپه ماروتا: رسانه ها همیشه مشکلات در اینتر را بزرگنمایی می کنند

جوزپه ماروتا: رسانه ها همیشه مشکلات در اینتر را بزرگنمایی می کنند

جوزپه ماروتا، مدیر اجرایی اینتر امیدوار است که آنتونیو کونته با وجود مشکلات موجود، همچنان به عنوان سرمربی در این باشگاه باقی بماند

به گرارش ایران ورزشی؛استیون ژانگ، رئیس اینتر به دلیل مشکلات مالی این باشگاه از بازیکنان نراتزوری درخواست کرده تا از دستمزدهای معوقه دو ماه خود چشم پوشی کنند. قبل از دیدار بین دو تیم اینتر و رم، جوزپه ماروتا در این باره به اسکای گفت:

همه چیز از دیدار ژانگ با بازیکنان آغاز شد. او وضعیتی که فوتبال در حال تجربه کردن آن است را توضیح داد و بازیکنان را از موقعیت حساسی که باشگاه در آن قرار دارد آگاه کرد اما او کسی را مجبور به کاهش دستمزد نکرد. این به بازیکنان بستگی دارد که با وجدان خود تصمیم بگیرند اما ما به تمام قراردادهایی که با بازیکنان خود داریم احترام خواهیم گذاشت. ما برای بازیکنانی که در این فصل شادی فوق العاده ای به باشگاه هدیه داده اند، احترام زیادی قائلیم. اینتر همیشه در معرض توجه زیادی قرار دارد و رسانه ها حتی اگر باشگاه های دیگر نیز مشکلات مشابهی داشته باشند، مشکلات در اینتر را بزرگتر از چیزی که هست نشان می دهند.
از ماروتا پرسیده شد آیا آنتونیو کونته سرمربی فصل بعد اینتر خواهد بود؟

  هم به عنوان یک مدیر و هم به عنوان یک شخص، امیدوارم که کونته بماند. در دو فصلی که فوتبال تحت تأثیر همه گیری کرونا قرار گرفته او کمک کرد تا یک دوره جدید در این باشگاه آغاز شود. اگر کاری را که کونته در دو سال گذشته انجام داده در نظر بگیریم، ما در فصل اول حضور او در سری آ دوم شدیم و به فینال لیگ اروپا رسیدیم و سپس در فصل دوم حضورش، در فاصله چند بازی تا پایان لیگ، اسکودتو را بدست آوردیم. امید این است که ما بتوانیم با وجود همه مشکلات با این مربی ادامه دهیم.
در انتها از مدیر باتجربه اینتر سوال شد آیا به دلیل مشکلات مالی، اجباری برای فروش چند بازیکن مهم در این باشگاه وجود دارد؟

  در حال حاضر درست ترین کار این است که تا پایان فصل از قهرمانی کسب شده لذت ببریم. سپس باشگاه هرچه لازم باشد را اعلام می کند و به تمام سوالات پاسخ می دهد. در انتهای فصل است که همه باشگاه ها می نشینند و با نگاه به بودجه و پروژه خود، برای آینده برنامه ریزی می کنند و ما نیز در زمان مناسب این کار را خواهیم کرد. می خواهم روشن کنم که ما در شرایط فجیعی که باعث شود همه کارهایی که تاکنون انجام شده را [با فروش بازیکن] از بین ببریم، قرار نداریم. می توانیم در مورد آینده خوشبین باشیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.