شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

دایوت اوپامکانو: در 17 سالگی می خواستم به منچستریونایتد بروم؛ ناگلزمن حیرت انگیز است

دایوت اوپامکانو: در 17 سالگی می خواستم به منچستریونایتد بروم؛ ناگلزمن حیرت انگیز است

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اتلتیک، اوپامکانو در زمان پرورش یافتن در آکادمی والنسین توجه باشگاه های بزرگ اروپایی را به خود جلب کرد. آن طور که خود اوپامکانو تعریف می کند، منچستریونایتد یکی از گزینه های پیش روی او بود و خودش هم علاقه داشت تا راهی اولدترافورد شود.

در آن زمان سن کمی داشتم و بلافاصله می خواستم با آن ها قرارداد ببندم. به هر حال صحبت از منچستریونایتد بود! اما والدینم به من گفتند: «بیا به دقت در این باره فکر کنیم».
این طور بود که اوپامکانو به جای انگلیس از اتریش سر در آورد.

مدت زیادی در این باره فکر کردیم و به این نتیجه رسیدیم که پله به پله پیش رفتن برای من بهتر است. 
اوپامکانو در ژانویه ۲۰۱۷ از سالزبورگ به لایپزیش پیوست. او در ۲۲ سالگی آماده می شود تا از تابستان امسال کارش را در بایرن مونیخ آغاز کند؛ جایی که دوباره زیر نظر سرمربی فعلی خود، یولیان ناگلزمن مشغول به کار خواهد شد.

وقتی برای پیوستن به بایرن به توافق رسیدم، اصلا خبر نداشتم که او هم به اینجا می آید. اتفاقاتی که رخ داد جالب است. یولیان یک سرمربی حیرت انگیز است. او هر روز برای این که به پیشرفت تان کمک کند، ویدیویی را به شما نشان خواهد داد. این طور نیست که فقط اشتباه تان را متذکر شود، بلکه توصیه ای هم برای بهتر کار کردن مطرح می کند. او واقعا شاگردش را به سطح بالاتری می رساند. برای مثال تحت آموزش های او توانستم بهتر از عقب زمین بازیسازی کنم و او همچنین به من یاد داد که با استفاده از دریبل هایم، برای خودم فضاسازی کنم. او باعث پیشرفت همه می شود؛ شاید حتی خبرنگارانی که با آن ها صحبت می کند

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.