یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

واکنش ابراهیم صادقی به تعویق لیگ برتر

ابراهیم صادقی: به دلیل آماده نبودن تیم های بزرگ، شروع لیگ را به تعویق انداختند؛ این تبعیض است

ابراهیم صادقی: به دلیل آماده نبودن تیم های بزرگ، شروع لیگ را به تعویق انداختند؛ این تبعیض است

ابراهیم صادقی می گوید باید سازمان لیگ به برنامه های خود پایبند باشد.

به گزارش ایران ورزشی، ابراهیم صادقی، سرمربی سایپا در گفت و گو با رادیو ایران، در خصوص جدایی بازیکنان تاثیر گذار سایپا گفت: 

قرار بر این بود که بتوانیم تیم خودمان را حفظ کنیم و شش بازیکن دیگر اضافه کنیم، با توجه به اینکه فصل گذشته به جوانان خیلی خوبی فرصت دادیم و پخته شدند، انتظارمان این بود که با تجربه تر باشند اما متاسفانه بازیکنان جدا شدند و قیمت بالای بازیکنان شرایط را طوری جلو برد که نتوانستیم آنها را حفظ کنیم. آرمان رمضانی، آرمین سهرابیان و خالد شفیعی. در مجموع با توجه به توان مالی مان بازیکنان خوبی جذب کردیم و تمرینات مان را 1 ماه است شروع کرده ایم و در مجموع از تیم و کاری که انجام می دهیم راضی هستیم  و امیدوارم هم نتایج بهتر و هم بازی بهتری انجام دهیم.

سرمربی سایپا در خصوص اردوی پنج روزه کردان گفت: 

این اردو کمک بسیاری کرد و در پایان این اردوی پنج روزه با سپاهان اصفهان دیدار تدارکاتی را برگزار کردیم که در پایان این بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت و تغییرات زیادی که در تیم داشتیم باعث هماهنگی بیشتر بازیکنان شد.

صادقی در مورد فصل گذشته و طریقه شروع لیگ گفت: 

فصل گذشته جوان ترین تیم لیگ بودیم و در تاریخ لیگ تیمی با میانگین 23 اصلا وجود نداشته است. امسال تیم مان بهتر بسته شده و تلاش می کنیم نتایج خوبی بگیریم ولی روند بازیکن سازی را امسال هم ادامه می دهیم و سعی می کنیم چند بازیکن از تیم های پایه را وارد تیم اصلی کنیم.

صادقی درپایان در خصوص فهرست منتشر شده ی فدراسیون فوتبال درباره ی مربیانی که مدرک حرفه ای داشتند گفت:  

اسم من در آن فهرست نبود و نیاز است که این مدرک را داشته باشم، اما نکته ای که است اسفند سال گذشته قرار بر این شد دوره پیشرفته مربیگری برگزار شود و ما در آن کلاس ها ثبت نام کرده بودیم که آن دوره به دلیل کرونا برگزار نشد و دوره ی حرفه ای مربیگری دوره ای 4 ساله است و در چهار دوره برگزار می شود که خیلی از بزرگان همچنان مرحله ی آخر آن را نتوانسته اند بگذرانند و با توجه به نسل جدیدی از مربیان که وارد چرخه ی لیگ شده اند کمیته آموزش می‌بایست این دوره ها را هرچه زودتر برگزار کند.

ابراهیم صادقی در مورد تاخیر در شروع فصل گفت: 

مثل فصل گذشته که لیگ را با تاخیر 45 روزه آغاز کردند و تیمی مثل ما که به موقع شروع کرده بود، لطمه خورد و امسال هم تاریخی را اعلام کردند و الان هم یک هفته رقابت ها را به عقب انداختند و دلیل آن هم نا آمادگی تیم های بزرگ است و این باعث می شود آن ها آماده تر شوند و این تبعیض است.

«در همین حین مجری گفت تیم های مثل استقلال و پرسپولیس پس این مسئله ارتباطی به کرونا ندارد؟» صادقی گفت:

نه ربطی ندارد از نظر من باید عدالت باشد. تیم های بزرگ قابل احترام است و تماشاچیان بزرگ و قابل احترامی دارند اما نباید این باشد که اولویت با آنها باشد و برنامه ریزی ها را با آنها تنظیم کنیم و به همه باید یکجور نگاه شود. تیم هایی مثل ما خیلی دارند زحمت می کشند برای فوتبال و کلی از بازیکنان برای اولین بار در سایپا دیده می شوند به تیم های بزرگ می روند ولی نباید اینجور باشد که با برنامه ریزی خیلی زودتر ما کار را شروع کنیم و نزدیک مسابقات بگونید یک یا سه هفته تاخیر و این تبعیض است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.