یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

میثم تهیدست: لیگ امسال فرسایشی شده است

میثم تهیدست: لیگ امسال فرسایشی شده است

میثم تهیدست، مدافع نفت مسجدسلیمان می گوید اعضای این تیم اصلا به سقوط فکر نمی کنند

به گزارش ایران ورزشی، میثم تهیدست درباره آخرین وضعیت تیمش به تسنیم گفت:‌

حدود 25 روز است از بازی رسمی دور هستیم و این وضعیت برای تیم ما واقعاً آزاردهنده است. لیگ امسال فرسایشی شده و بعد از این بازی هم ظاهراً لیگ حدود 40 روز تعطیل خواهد شد. این شرایط اصلاً خوب نیست و ما منتظریم که لیگ امسال خیلی زود تمام شود، چون این تعطیلی‌ها شرایط هر بازیکن و هر تیمی را ممکن است به هم بریزد. با این حال ما مجبوریم با این وضعیت کنار بیاییم. در این مدت هم تمرینات خوبی را انجام دادیم و اردویی را نیز در تهران داشتیم. حالا هم آماده بازی با ماشین‌سازی هستیم.
او در پاسخ به این پرسش که آیا روز یکشنبه یک برد راحتی در انتظار نفت مسجدسلیمان خواهد بود گفت:

هیچ مسابقه‌ای قابل پیش‌بینی نیست و دیدید که ماشین‌سازی در بازی با سایپا هم نمایش خوبی داشت و برابر این تیم شکست نخورد. این بازی برای ما شش امتیازی محسوب می‌شود و محکوم به شکست دادن حریف‌مان هستیم، ولی اصلاً آن را دست‌کم نمی‌گیریم. به هر حال آنها هم هنوز برای ماندن در لیگ برتر امید دارند و تلاش می‌کنند تا از سقوط فرار کنند.
مدافع تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه آیا خطر سقوط به دسته پایین‌تر این تیم را تهدید نمی‌کند هم گفت:

شرایط جدول طوری است که خیلی‌ها تیم ما را هم در بین گزینه‌های سقوط قرار می‌دهند، ولی ما اصلاً به این موضوع فکر نمی‌کنیم و دلیلی هم ندارد به پایین جدول نگاه کنیم. ما فقط به بالای جدول نگاه می‌کنیم چون فاصله امتیازها خیلی کم است و با یک برد می‌توانیم چند پله صعود کنیم. با شکست دادن ماشین‌سازی قطعاً وضعیت ما در جدول بهتر خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.