شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

پپ گواردیولا: مهم این است که قهرمانی لیگ برتر را کسب کنید

پپ گواردیولا: مهم این است که قهرمانی لیگ برتر را کسب کنید

سرمربی منچسترسیتی از پیروزی تیمش مقابل نیوکاسل می گوید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از بی بی سی، تیم های منچسترسیتی و نیوکاسل در چارچوب هفته 36 لیگ برتر انگلیس، به مصاف هم رفتند. این بازی در نهایت با هت تریک فران تورس، 4-3 به سود منچسترسیتی تمام شد. پپ گواردیولا، سرمربی تیم از پیش قهرمان شده منچسترسیتی در مصاحبه خود پس از بازی گفت:

ارقام و گل هایی که او در نخستین فصل لیگ برتری خود ثبت کرده، شگفت انگیز است، یک بازیکن جوان و بی رحم. فران به عنوان وینگر به باشگاه آمد اما تصمیم گرفتیم از او به عنوان مهاجم استفاده کنیم.
رحیم در زمین راحت به نظر می آمد. حرکت او در صحنه به ثمر رساندن گل سوم عالی بود.
مقابل تیمی بازی کردیم که عمقی دفاع می کرد و 10 نفر درون محوطه جریمه داشت. نیوکاسل حریفی دشوار است که به خوبی ضدحمله زدن را بلد است. شاید در این بازی حملاتی خوبی تدارک دیدیم اما 3 گل از ضربات ایستگاهی دریافت کردیم و باید این ضعف را بهبود ببخشیم.
به خاطر اسکات کارسون بسیار خوشحالیم. او بازیکن مهمی برای این تیم است. یک رهبر واقعی. امروز یک روز استثنایی بود برای این که او را به زمین بفرستیم.
رکورد بیشترین پیروزی متوالی خارج از خانه؟ کاری است که ما 4 سال در کنار هم انجام داده ایم. وقتی مردم می گویند یک تیم قهرمان اروپا نمی شود پس مربی، بازیکنان و باشگاه شکست خورده به حساب می آیند، فوتبال پیوسته است. نکته مهم این است که قهرمان لیگ برتر شوید. یک روز جشن می گیرید، یک روز تمرین می کنید و روز بعد آن به اینجا می آیید و روحیه تیمی تان را نیز نگه می دارید. یک بار که عقب بودیم، برگشتیم، 3-2، برگشتیم، فقط یاد بگیرید که در اسرع وقت به بازی برگردید و آخر کار در بهترین حالت ممکن باشید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.