یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

ایزد سیف‌ الله‌ پور: نساجی در شهر خودش هم غریب است

ایزد سیف‌ الله‌ پور: نساجی در شهر خودش هم غریب است

ایزد سیف‌ الله‌ پور صحبت هایی را در خصوص آخرین وضعیت نساجی انجام داده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، ایزد سیف‌ الله‌ پور مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران بعد از پیروزی مقابل فولاد خوزستان ضمن تبریک این برد به هواداران، بازیکنان، کادر فنی، مالکیت، هیات مدیره و همه آنهایی که قلب‌شان به عشق نساجی می‌تپد، گفت:

خوشحالیم که علاوه بر کسب این سه امتیاز، رقبای ما نیز ناکام ماندند و ما امیدوارانه‌تر در ادامه برای حفظ و بقای نساجی می‌جنگیم.
او با بیان اینکه از انتخاب ساکت الهامی به‌عنوان سرمربی نساجی رضایت داریم، افزود:

از زمان حضور الهامی موفق شدیم در ۶ بازی، ۱۲ امتیاز کسب کنیم و این نتیجه قابل قبولی است.
مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران گفت:

متاسفانه با امتیازات زیادی که در نیم‌فصل از دست دادیم، همچنان در وضعیت مطلوبی قرار نداریم، هر چند تیم ما به خودباوری خوبی رسیده است و باید تلاش کنیم در ۷ بازی باقی‌مانده نیز امتیازات لازم را به‌دست آوریم. طبق قولی که به هواداران دادیم، تمام هم و غم مدیریت، مالکیت، هیات مدیره و کادر فنی این است که تیم نساجی از این وضعیت رها شود.
سیف‌الله‌پور با اعلام اینکه در فصل نقل و انتقالات زمستانی با توجه به کمبود و سخت بودن جذب بازیکن، توانستیم بازیکنان مورد دلخواه کادر فنی و باکیفیتی را جذب کنیم گفت:

با حضور الهامی و کادر فنی جدید، تیم به یک همدلی واحدی رسید و چه بازیکنانی که در داخل زمین هستند و چه بازیکنان نیمکت‌نشین دل‌شان برای موفقیت تیم می‌تپد و همین مسئله رمز موفقیت ماست.
او با عنوان اینکه با پیروزی مقابل فولاد که یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین تیم‌های لیگ برتر است، کار بسیار سخت و بزرگی بود، اضافه کرد:

همه از سطح و کیفیت کاری جواد نکونام مطلع‌اند و چه در لیگ و چه در آسیا، نمایش خوبی این تیم داشته است.
مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران با اشاره به اینکه به‌دلیل بازی‌های تیم ملی، یک ماه باید استراحت بپردازیم، گفت:

تیم ما در نوار پیروزی قرار دارد و تیمی که اینچنین انگیزه برای بردن دارد هیچ‌وقت دلش نمی‌خواهد که یک ماه در خلال بازی‌هایش وقفه بیفتد اما به هر حال به احترام تیم ملی باید این شرایط را درک کنیم.
سیف‌الله‌پور ادامه داد:

قصد داشتیم در این تعطیلات یک‌ماهه به اردوی ترکیه برویم اما متاسفانه به‌دلیل مشکل خروج چند بازیکن، این امکان میسر نشد و ان شاالله قرار است اردوی خود را در داخل کشور پیگیری کنیم. البته قصد داشتیم در مازندران این اتفاق بیفتد اما متاسفانه زمین تمرین مناسبی را هنوز پیدا نکردیم.
او افزود:

هر آنچه که نیاز داشته باشیم جناب  رضا حدادیان مالک محترم باشگاه در اختیار ما قرار می‌دهد. ضمن اینکه هیات مدیره خوب و کاربلدی داریم که بسیار در پیشبرد امور، کمک‌حال هستند.
مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران گفت:

در ۷ بازی باقی‌مانده باید امتیازات لازم را کسب کنیم تا کار ما به روزهای آخر و اما و اگر نکشد.
سیف‌الله‌پور اضافه کرد:

جا دارد از همه هوادارانی که به ما دلگرمی می‌دهند و با حضور خود در پشت‌بام‌های اطراف ورزشگاه، تیم را حمایت می‌کنند قدردانی کنم ضمن اینکه بدون شک وجود و حضور تماشاگران را در سکوهای خالی وطنی حس می‌کنیم.
او ضمن ابراز تاسف از عدم حمایت مسئولان از باشگاه نساجی گفت:

قرار بود مجموعه ورزشی دانشگاه آزاد قائمشهر را در اختیار ما بگذارند، پیگیری‌های زیادی انجام دادیم، در جلسات متعددی شرکت کردیم و نامه‌نگاری‌ها نیز انجام شد اما عملاً هنوز هیچ اتفاقی رخ نداد. اگر قرار است این مجموعه تحویل باشگاه نساجی شود، باید هر چه سریع‌تر این اتفاق بیفتد. این مجموعه نیاز به اقدامات زیرساختی و آماده‌سازی چمن دارد که ما نباید زمان را از دست دهیم.
سیف‌الله‌پور با بیان اینکه نگاه مسئولان استانی به تیم نساجی مهربانانه نیست و انتظار ما بیشتر از این‌هاست، گفت:

فارغ از عدم حمایت‌های لازم، حتی یک سرکشی و یک خداقوت‌گویی را نیز از ما دریغ کردند. در شهر خودمان غریب هستیم و هیچ عزیزی در کنار ما نیست. وقتی در استان‌های دیگر برای بازی می‌رویم، می‌بینیم مسئولان ارشد آن استان، نمایندگان مجلس، مدیران دولتی و حتی بخش خصوصی در کنار آنها هستند. ولی ما در ورزشگاه وطنی در استانی که این همه مدیر، وزیر و وکیل دارد، تنها هستیم و حدادیان به‌تنهایی در حال پیشبرد امور هست.
سیف‌الله‌پور درخصوص ورزشگاه شهدای ساری برای انجام بازی‌های نساجی گفت:

بازدیدی به همراه دکتر اسدی رئیس هیات مدیره باشگاه از این زمین داشتیم و به هیچ عنوان این زمین با این چمن مهیای بازی نیست. با برنامه‌ریزی غلط و کار غیرکارشناسی، این زمین از چمن بسیار بی‌کیفیتی درحال حاضر برخوردار است و نمی‌توان در آن بازی برگزار کرد. واقعاً جای تاسف دارد که از دی‌ماه گذشته تاکنون ما را معطل این زمین کردند.
مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران گفت:

مسئولان محترم استانی شعارهای خوبی درخصوص حمایت از بخش خصوصی می‌دهند ولی در عمل واقعاً پشتیبان ما نیستند. شما تک‌تک شهرهایی که تیم‌های لیگ برتری دارند را بررسی کنید و نگاه مسئولان آن شهر و استان را در کمک به تیم‌شان توجه کنید. آنها چه اندازه قدر تیم لیگ برتری را می‌دانند و مسئولان مازندران چقدر؟! انگار نساجی دردسری شده و دوست ندارند این تیم در این سطح حضور داشته باشد. به‌جای اینکه نساجی را فرصت ببینند، گویا آن را تهدید می‌بینند و این ظرفیت عظیم مردمی پشت این تیم، برای‌شان نگران‌کننده است.
سیف‌الله‌پور ادامه داد:

شما به تیم‌هایی که در همین فصل اخیر دچار مشکلات و بحران شدند، نگاه کنید. واقعاً مسئولان شهری و استانی برای آنها سنگ‌تمام گذاشتند. چطور مسئولان دیگر استان‌ها می‌توانند اما در مازندران مسئولان قادر به حمایت نیستند!
سیف‌الله‌پور درباره زمین ماهفروجک گفت:

عاجزانه تقاضا داریم تکلیف این زمین را مشخص کنید، صرف اینکه سند این زمین به نام باشگاه زده شده، سودی ندارد و باید مسئولان پای کار بیایند و در عمل زمین واگذار شود تا ما بتوانیم اقدامات لازم را در آن زمین انجام دهیم. بحث اخذ پروانه ساخت را مسئولان مطرح کردند که در حال ارائه طرح‌های مدنظر برای اخذ پروانه هستیم اما خودشان می‌دانند در بهترین و سریع‌ترین حالت، اخذ پروانه حدود یکسال به‌طول می‌انجامد. تقاضا داریم از مسئولان مازندران هر چه سریع‌تر این امکان را فرام کنند تا ما بتوانیم دور زمین متعلق به باشگاه نساجی را دیوارکشی کنیم. این مهم‌ترین کمکی است که مسئولان می‌توانند در موضوع زمین ماهفروجک به ما انجام دهند و خواستاریم در اسرع وقت این اتفاق بیفتد. ما آمادگی لازم را برای این مسئله داریم و فقط منتظر مساعدت مسئولان هستیم.
مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران اضافه کرد:

اقتصاد کشور در دو سال اخیر تحت تاثیر کرونا قرار گرفته اما در چنین شرایطی باز هم جناب مهندس حدادیان با تمام وجود از باشگاه حمایت کردند. نباید رفتارهای مسئولان موجب دلسردی مالک باشگاه شود. دریغ از ذره‌ای ایجاد انگیزه و دلگرمی! به‌راستی اگر مهندس حدادیان خسته شود و باشگاه را رها کند، در چنین شرایطی چه کسی می‌تواند مالکیت نساجی را به‌عهده بگیرد.
سیف‌الله‌پور گفت:

حدود ۷۰ درصد تاکنون پرداختی به بازیکنان داشتیم و سعی کردیم هر آنچه که تعهد کردیم را انجام دهیم. حقیقتاً رقابت با تیم‌های صنعتی و دولتی که بودجه‌های چند ده و چند صد میلیاردی دارند، سخت است.
او ادامه داد:

قدردانی می‌کنم از هوادارانی که سال‌هاست بدون هیچ چشم‌داشتی در کنار نساجی مانده‌اند و قلب‌شان برای نساجی می‌تپد. آنقدر این قوت قلب‌ها و محبت‌ها زیاد است که فرصت توجه به عده‌ای که به هر نحوی به‌منظور خودنمایی درحال چوب لای چرخ گذاشتن هستند را نداریم. نساجی آنقدر بزرگ است و آنقدر این تیم پشتوانه مردمی دارد که هر چقدر به این قطار در حال حرکت سنگ بزنند، تاثیری به حالش ندارد.
مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در پایان گفت:

دلسوزان واقعی و هواداران فهیم نساجی بدانند که عده‌ای فقط منتظر باخت نساجی هستند تا بعد از شکست، بازار خودنمایی خود را راه بیندازند. خوشبختانه آنقدر جامعه هواداری نساجی گسترده است و وسعت دارد که این افراد در آن دیده نمی‌شوند. درود می‌فرستیم بر همه عزیزانی که بدون حب و بغص و بدون اهداف سوء در حال حمایت تیم‌شان هستند و بدانید تا روزی که ایزد سیف‌الله‌پور به‌عنوان خادم شما در این باشگاه حضور دارد، تمام آبرو و اعتبار خود را می‌گذارد تا از ورود عده‌ای منفعت‌طلب و معلوم‌الحال به باشگاه نساجی جلوگیری کند. تا زمانی که بنده در این باشگاه حضور دارم اجازه نمی‌دهم هر کسی بخواهد برای رسیدن به اهداف شخصی خود، خللی در کار باشگاه وارد کند. مردم قاضی خوبی هستند و خدا را شکر سره را از ناسره تشخیص می‌دهند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.