دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

علیرضا اکبرپور: هر وقت نتوانم به ماشین سازی کمک کنم می روم

علیرضا اکبرپور: هر وقت نتوانم به ماشین سازی کمک کنم می روم

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: داور می‌توانست دو پنالتی برای ما بگیرد.

به گرارش ایران ورزشی؛علیرضا اکبرپور بعد از شکست یک بر صفر مقابل نفت مسجدسلیمان در نشست خبری اظهار داشت:

تشکر ویژه ای از بازیکنان خوبم می‌کنم که با این شرایط بازی کردند. آمدن به مسجدسلیمان سخت است و باید دو پرواز از تبریز انجام بدهیم و نیمی از راه را هم باید با اتوبوس بیایم. سعی کرده بودیم از بازیکنان جوان و امیدمان در این بازی استفاده کنیم و از همه آنها تشکر می‌کنم. در مورد بازی باید بگویم در برخی زمان‌ها هم تیم ما و هم تیم نفت خوب کار کرد. به فکری و همکارانش تبریک می‌گویم هم بازیکنان و هم مربی خوبی بوده است و نفت تغییر و تحول داشته است.
وی افزود:

داور باید دو پنالتی برای ما می‌گرفت که یکی از آنها را مطمئن نیستم دور بودم از صحنه اگر این پنالتی‌ها گرفته می‌شد شرایط فرق می‌کرد.
وی تاکید کرد:

این تیم در نیم فصل اول چنین چیزی نبود و فقط چند بازیکن مانده‌اند. برای این مسابقه هم دست‌مان خیلی خالی بود. فهرست را نگاه می‌کردیم با بازیکن امیدمان 16 نفر بودیم و روی نیمکت نفر نداشتیم. این هم برمی‌گردد که مربیان قبلی که آمده بودند وبه بازیکنانی رضایت نامه دادند و رفته‌اند و ما هم نمی‌توانستیم بازیکن جذب کنیم و سعی کردیم از بازیکنان امیدمان استفاده کنیم تا خودشان را نشان بدهند.
اکبرپور در مورد اینکه ماندن تیم در لیگ برتر سخت است و این مساله ریسک بزرگی برای شماست، گفت:

یکبار این سوال را جواب دادم و من از تیم ماشن سازی رشد کردم و به فوتبال کشور معرفی شدم و بخاطر ماشین سازی هم آمدم تا هر کمکی از دستم بر بیاید انجام بدهم می‌دانستم و خیلی ها می‌گفتند که سخت است که این تیم در لیگ برتر بماند اما دینی به ماشین سازی ریشه دار دارم و قدیمی ترین تیم شمال غرب کشور است و زمانی که من در این تیم بازی می‌کردم بهترین تیم شهرستانی شدیم حریفان هم از تیم ما می‌ترسند و هم دوستش دارند. آمده‌ام کمک کنم و هر وقت نتوانیم کمک کنیم می‌رویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.