یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

محمود فکری: خوشحالم که چنین بازیکنانی دارم

محمود فکری: خوشحالم که چنین بازیکنانی دارم

سرمربی نفت مسجد سلیمان به تعریف و تمجید از بازیکنانش پرداخت.

ایران ورزشی/محمود فکری بعد از برد یک برصفر مقابل ماشین سازی تبریز در نشست خبری گفت:

به تک تک بازیکنانم تبریک می‌گویم جنگیدند خدا را شکر می‌کنم که روحیه برد به تیم برگشته که اتفاق خوبی است. خسته نباشید به ماشین سازی می‌گویم بازی خوبی ارایه داده به خود اکبرپور تبریک می‌گویم شکل بازی تیم عوض شده و تیم با انگیزه کار می‌کند. این بازی ما سخت‌تر از دو بازی قبلی‌مان بود. بازیکنان با تمام وجود تلاش کردند هم در نیمه اول هم در نیمه دوم و در آخرین لحظه به گل رسیدیم.
وی افزود:

خوشحالم که مربی چنین بازیکنانی هستم و چنین بازیکنانی در اختیار دارم. این بازیکنان باید دیده شوند می‌توانند در سال‌های آینده در تیم‌های بزرگ و حتی تیم ملی بازی کنند.
فکری تصریح کرد:

از تک تک بازیکنان دوباره تشکر می‌کنم در سه بازی 7 امتیاز گرفتیم و این امتیازها به سادگی به دست نیامده است. البته تیم مشکلاتی دارد، امیدواریم که مسئولان شهری و تیم بیشتر به فکر بازیکنان باشند. دنبال نقطه امنی برای تیم هستیم تا تیم در لیگ برتر بماند و بعد به دنبال جایگاه بهتری هستیم. توانایی رسیدن به نقاط بهتری داریم اول باید نقطه امن برسیم و دغدغه سقوط نداشته باشیم و تا آخرین لحظه برای خوشحالی مردم تلاش می‌کنیم. مردم مسجدسلیمان مطمئن باشند تا اخرین لحظه برای خوشحالی و سربلندی‌شان تلاش می‌کنیم حتی بعد از رسیدن به نقطه امن در حال حاضر می‌خواهیم از خطر سقوط فرار کنیم.
فکری در مورد اینکه دروازه‌بان تیمش کم اشتباه ترین بوده و چه تضمینی وجود دارد که او برای تیم ملی مورد توجه قرار بگیرد گفت:

کرمانشاهی از دروازه‌بان‌های خوب ما و لیگ است و یکی از بازیکنانی که باید دیده شود همین بازیکن است و امیدوارم مربیان تیم ملی او را ببینند و در سه بازی دروازه‌اش را بسته نگه داشته است و فرهاد در آینده می‌تواند پیراهن شماره یک تیم ملی را هم بپوشد و مطمئنا مربیان تیم ملی و تیم‌های بزرگ او را خواهند دید. اینکه می‌گویم تیم بزرگ به تیم نفت برنخورد البته منظورم بیشتر تیم ملی است و امیدواریم که تعداد زیادی از بازیکنان ما دیده شوند. مربیان تیم ملی و مربیان فوتبال ما آنها را ببیند و بتوانند سرویس بدهند و کمک کنند. بچه‌های ما پتانسیل لژیونر شدن هم دارند.
از همه رسانه‌ها تشکر می‌کنم و از هواداران تیم نفت هم تشکر می‌کنم شاید در استادیوم نباشند اما وجودشان را احساس می‌کنیم و انرژی خوب به ما برسانند تا بتوانیم بردهای شیرین تقدیم‌شان کنیم و خوشحال شان کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.