پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

یورگن کلوپ: آلیسون بهترین گلی را زد که از یک دروازه بان دیده ام

یورگن کلوپ: آلیسون بهترین گلی را زد که از یک دروازه بان دیده ام

یورگن کلوپ می گوید برد ۲-۱ لیورپول مقابل وست برومویچ، خلاصه ای از عملکرد قرمزها در فصل ۲۱-۲۰۲۰ بوده است

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، اگر لیورپول در بازی امروز به پیروزی نمی رسید، کار آن ها برای صعود به لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده خیلی سخت می شد ولی حالا آن ها امیدوار خواهند ماند تا با لغزش تیم های بالاتر، در بزرگ ترین رقابت باشگاهی اروپا حضور داشته باشند. کلوپ پس از بازی امروز گفت:

این بازی خلاصه ای از این فصل ماست. نکات مثبت زیادی وجود داشت، ما به خاطر اشتباه اول مان توبیخ شدیم و بعد لازم بود که دیوانه وار تلاش کنیم. شوت هایی از جانب تیاگو و وینی زده شد و ما به بازی کردن ادامه دادیم. بازی کردن مقابل چنین تیم هایی به خاطر طرز دفاع کردن و چینش نفرات آن ها درون زمین واقعا سخت است و ما در نهایت به آلیسون نیاز داشتیم تا راه چاره ای پیدا کند! ضربه سر حیرت انگیزی بود. من هرگز چنین چیزی ندیدم. با فن خوبی به توپ ضربه زد. نمی توانستم چیزی که می دیدم را باور کنم.
درباره تاپ فور
هنوز در کورس هستیم و این تمام کاری است که از دست ما بر می آید. چهارشنبه هم یک چنین نبردی خواهیم داشت. وست بروم تمام توانش را گذاشت و به معنای واقعی حرفه ای گری را رعایت کرد و باعث شد کار ما سخت شود ولی در نهایت توانستیم برنده شویم. 
درباره آلیسون بکر
ما رابطه نزدیکی با هم داریم و می دانیم که این گل چه ارزشی برای او دارد. او بازیکن، پسر و برادر ما محسوب می شود. وقتی او عذاب می کشد، ما هم عذاب می کشیم. واقعا فوق العاده و احساسی بود. این بهترین گلی است که از یک دروازه بان دیده ام! مهاجم ها چنین گلی می زنند. اگر اولیویه ژیرو چنین گلی بزند، می گویید که گلش استثنایی بود. این هم گلی استثنایی بود! شاید فقط یک مسابقه فوتبال بوده باشد ولی برای ما یک دنیا ارزش دارد. حالا باید به تلاش ادامه داد. باید ببینیم چه کسی می تواند دوباره بازی کند و چه کسی نه و برای بازی با برنلی آماده شویم. آخرین هفته فصل برای ما بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.