سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

هر روز با نقابی بر صورت پا به باشگاه گذاشتم که مثلا خوشحالم ولی نبودم

طغیان رضا قوچان نژاد علیه زووله: احساس مزخرفی دارم و خوشحالم دورانم در این تیم به پایان رسید

طغیان رضا قوچان نژاد علیه زووله: احساس مزخرفی دارم و خوشحالم دورانم در این تیم به پایان رسید

رضا قوچان نژاد مصاحبه تندی را علیه باشگاه خود انجام داده است.

به گزارش ایران ورزشی، رقابت‌ های لیگ هلند به پایان رسید و زووله توانست با 38 امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار بگیرد.

رضا قوچان نژاد که توانسته بود 2 بار متوالی بهترین گلزن باشگاه زووله نام بگیرد، در این فصل چندان مورد توجه سرمربی خود قرار نگرفت و در بیشتر مسابقات نیمکت نشین بود. او در دیدار مقابل ویلم پس از مدت‌ها به ترکیب زووله آمد و توانست در 12 دقیقه یک هت‌تریک فوق العاده را به ثبت رساند.

قوچان نژاد پس از پایان لیگ هلند در مصاحبه با سایت هلندی destentor به انتقاد از کادر فنی پرداخت و از خداحافظی خود با باشگاه زووله صحبت کرد.

قوچان نژاد در خصوص حس خداحافظی خود با باشگاه زووله گفت:

احساس مزخرفی دارم. خوشحالم دورانم در زووله به پایان رسید. من هیچ وقت شانس منصفانه ای در این فصل بدست نیاوردم. همه این شانس را بدست آوردند و زیر نظر رسانه‌ها بودند حتی الیانو و پله کلمنت که هافبک بودند. ولی من چرا ذخیره نشین شدم؟
قوچان نژاد ادامه داد:

بسیار ناامید شدم زیرا فقط این فصل نبود که این گونه با من رفتار شد. سال پیش هم همین بود.
قوچان نژاد در خصوص اینکه آیا کادر فنی را مشکل این موضوع می‌داند، گفت:

نه من یک شخص را متهم نمی‌کنم. به نظرم کل کادر فنی چنین تصمیمی گرفته بود. من همیشه نشان دادم چقدر برای تیم مهم هستم. در غیر این صورت شما نمی‌توانید 2 فصل متوالی بهترین گلزن باشگاه شوید. تازه من در بازی‌های کمی توانستم این آمار را ثبت کنم.
قوچان نژاد در پاسخ به این سوال که تو جزو مهاجمانی نیستی که بتوانی از ابتدا در ترکیب قرار گیری عصبانی شد و گفت:

این شاید بزرگترین حرف احمقانه‌ای باشد که یک فرد می‌تواند در خصوص من بگوید. ولی بگذارید حرفم را بزنم، همه فرصت پیدا کردند در ترکیب اصلی بازی کنند به جز من. حتی هت‌تریک من هم باعث نشد در ترکیب اصلی قرار گیرم. به نظرم مشکل آنها شخصی بود و واقعا برای آنها شرمسارم زیرا مطمئنم می‌توانستم بیشتر از اینها به تیم کمک کنم.
قوچان نژاد در خصوص اینکه آیا خودش را مقصر چنین موضوعی می داند، گفت:

نه من خودم را مقصر نمی دانم. من همیشه حرفه‌ای رفتار کردم. هیچ وقت چیزی را کنار نگذاشتم ولی در عوض شما هم نمی‌توانید هر بار در هر بازی فوق‌العاده ظاهر شوید.
قوچان نژاد در خصوص اینکه آیا این شرایط او را عصبانی کرده است گفت:

معلوم است. صددرصد. نه به خاطر این شرایط بسیار بدی که داشتم بلکه به خاطر اینکه از من سو استفاده شد. من همیشه بهتر از خودم عمل کردم. شنیدم از آنها که تیم مهاجم ندارد ولی یک لحظه به من توجه کنید، من 2 بار متوالی بهترین گلزن تیم شدم با بیش از 13 گل در هر فصل آن هم نه به عنوان بازیکنی در ترکیب اصلی بلکه بازیکنی به عنوان جانشین. به نظرم کادر فنی به من فرصت خوبی نداد و نگاه خوبی نداشت.
قوچان نژاد ادامه داد:

من واقعاً از درون ناراحت شدم. آدم احساسی هستم و همین عامل باعث شد به سختی بتوانیم اعتماد خودم را بدست آورم که من هم آدم مهمی در تیم هستم.
قوچان نژاد در خصوص اینکه آیا نمی‌توانست چنین موضوعی را با کادر فنی در میان بگذارد، گفت:

من نمی‌خواستم درگیر این مسائل شوم. 2 سال تمام زبانم را گاز گرفتم ولی بگذارید صادق باشم. من هر روز تمام با نقابی بر صورت پا به باشگاه زووله گذاشتم که مثلا خوشحالم ولی نبودم. از درون داشتم نابود می‌شدم.
قوچان نژاد در پایان گفت:

اکنون یک تعطیلات خوب دارم و می‌خواهم سختی‌های این فصل را فراموش کنم. باید ببینم چه اتفاقی در ادامه خواهد افتاد اما باید بگویم درهای زووله برای من بسته است. من از این باشگاه جدا خواهم شد. روزهای خوبی داشتم و رابطه خوبی با طرفداران برقرار کردم. آنها همیشه به من لطف داشتند و مرا حمایت کردند ولی باشگاه این حمایت را نداشت. همیشه احساس کردم هیچ پشتوانه‌ای از آدم های تصمیم گیرنده در باشگاه زووله ندارم و به خاطر همین بسیار حالم بد است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.