پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

وداع کشتی گیر زنجانی با تیم ملی

خداحافظی میثم نصیری با کادر فنی تیم ملی کشتی

خداحافظی میثم نصیری با کادر فنی تیم ملی کشتی

میثم نصیری ملی‌پوش پیشین تیم ملی کشتی آزاد کشورمان سال گذشته با وجود اول شدن در جام بین‌المللی تختی، به مسابقات آسیایی دهلی اعزام نشد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تسنیم، دو هفته بعد از جام تختی اعلام شد که مبارزه او با امیرحسین مقصودی در کمیته داوران بازنگری شده و رأی آن کشتی که در کرمانشاه به سود نصیری اعلام شده بود، به نفع مقصودی تغییر پیدا کرده است.

بعد از این اتفاق، انتخابی درون اردویی برای دو کشتی‌گیر ترتیب داده شد که نصیری در اعتراض به تغییر رأی مبارزه قبلی‌اش، در انتخابی مجدد شرکت نکرد و ضمن اعتراض به کادر فنی، اردوی تیم ملی را ترک کرد.

براساس این گزارش، میثم نصیری بعد از کشتی‌هایی که در لیگ گرفت و با توجه به اینکه سال گذشته نفر اول جام تختی شده بود، به اولین اردوی تیم ملی بعد از کرونا دعوت شد.

او روز گذشته در انتخابی درون اردویی وزن 65 کیلوگرم حاضر شد و بعد از اینکه در دور اول و دوم، 9 بر صفر و 3 بر یک از سد امیرحسین مقصودی و پیمان بیابانی گذشت، در مسابقه بعدی مقابل امیرمحمد یزدانی با نتیجه 7 بر 4 مغلوب شد و به دلیل مصدومیت در کشتی با مرتضی قیاسی حاضر نشد.

در پایان کشتی‌های انتخابی، این کشتی‌گیر باتجربه زنجانی با کسب اجازه از کادر فنی، اردوی تیم ملی را ترک کرد. میثم نصیری بعد از ترک اردو به خبرنگار تسنیم گفت که دیگر قصد کشتی گرفتن ندارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.