پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

رابرتسون: انتظار نداشتم آلیسون گل پیروزی را بزند؛ حالا باید در بازی چهارشنبه کلین شیت کند

رابرتسون: انتظار نداشتم آلیسون گل پیروزی را بزند؛ حالا باید در بازی چهارشنبه کلین شیت کند

مدافع لیورپول می گوید هنوز هم بابت گل زیبای دروازه بان تیم در تعجب است اما حالا انتظار دارد آلیسون در بازی بعدی تیم دروازه اش را بسته نگه دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه لیورپول، قرمزپوشان بندر مرسی ساید شب گذشته در دیداری خارج از خانه مقابل وست بروم به میدان رفتند. شاگردان کلوپ در حال پا به این مسابقه می گذاشتند که نیازی شدید به سه امتیاز آن داشتند و برای کسب آن تا ثانیه های پایانی بازی تلاش کردند تا این که آلیسون بکر، دروازه بان لیورپول، در یک ضربه کرنر توپ را وارد دروازه و تیمش را پیروز کرد تا امیدهای لیورپول برای کسب سهمیه زنده باقی بماند.

در صحنه جلو آمدن آلیسون برای کرنر، اندی رابرتسون مدافع کناری تیم یکی از افرادی بود که با جلو آمدن دروازه بان تیم مخالف بود اما او حالا در گفتگو با سایت رسمی باشگاه اعتراف کرده، خوشحال است که آلیسون به حمله تیم اضافه شده است. او در این باره گفت:

واقعا نمی توانم آن لحظه را توصیف کنم. بارها و بارها گفته ام این تیم فوق العاده است. البته در آن زمان در کورس قهرمانی و سپری کردن لحظاتی فوق العاده بودیم اما باید بگویم که واقعا هیچوقت تسلیم نمی شویم. به جنگیدن ادامه می دهیم و تلاش می کنیم. در 10 دقیقه پایانی بازی چند شانس خوب داشتیم ولی نتوانستیم دروازه را باز کنیم. سپس صاحب کرنر شدیم و آلیسون دوان دوان به حمله اضافه شد. پیش خودم فکر می کردم مطمئن نیستم این کار درست باشد. تا خط میانه زمین عقب رفتم و فکر می کنم تمام مهاجمان دنیا با دیدن ضربه سر آلیسون حس رضایت کرده باشند. باور نکردنی بود.

رابرتسون در ادامه در مورد اهمیت این گل برای آلیسون گفت:

با توجه به چیزهایی که گذرانده بود، این گل برای خودش و خانواده اش عالی بود. همه ما دوران بدی را سپری کردیم اما شرایط او بدتر از همه ما بود. نتوانست بعد از فوت پدرش به برزیل برگردد و اتفاقات دیگری هم افتاد. تمام چیزهای بدی که این مرد در طول امسال تجربه کرد عجیب و غریب بود. در نهایت هم فرزند جدیدش به دنیا آمد که اتفاقی عالی بود. ما یک خانواده بزرگ هستیم. وقتی یکی از ما آسیب ببیند همه ناراحت می شویم و وقتی پدر آلیسون در گذشت همه ما اثر آن را حس کردیم. لحظه خاصی برای او بود و مطمئنم خانواده اش در برزیل هم همگی بعد از این گل اشک ریختند. قطعا پدرش مراقب او است.
مدافع لیورپول در مورد شخصیت تیم نیز گفت:

در طول دو فصل اخیر بارها این موضوع را نشان داده ایم. گاهی اوقات خود ما بودیم که با دریافت گلی دیرهنگام شکست خوردیم اما همیشه خوب است که با زدن گل پیروزی در دقایق پایانی آن هم به شکلی باورنکردنی پیروز شوید. معمولا راحت می توانم در این مورد صحبت کنم اما در حال حاضر در عجب هستم زیرا انتظار نداشتم آلیسون گل پیروزی را بزند. حالا باید تمرکز ما روی بازی بعدی باشد.
رابرتسون در مورد بازی بعدی مقابل برنلی نیز گفت:

شاید به آلیسون اجازه بدهیم در 5 یا 10 دقیقه آینده از این اتفاق لذت ببرد اما بعد از او خواهیم خواست در بازی چهارشنبه کلین شیت کند چون هنوز در تلاش برای کسب سهمیه هستیم. کاری بسیار سخت داریم و در حالی به برنلی می رویم که این تیم تماشاگرانش را دارد. آنها فصلی خوب را گذرانده اند و باید در اوج خودمان باشیم و بهتر از امروز عمل کنیم تا سه امتیاز را بگیریم. هنوز برای رسیدن به لیگ قهرمانان 6 امتیاز می خواهیم و سپس می توانیم با رضایت بنشینیم و از شرایط لذت ببریم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.