شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

خوش نظر: مدیرروستا مزاح کرده است

خوش نظر: مدیرروستا مزاح کرده است

مدیر تیم سایپا بیان کرد پیکانی‌ها در بازی با ما تخلف کرده‌اند و فکر می‌کنم مدیرروستا شوخی کرده که گفته نتیجه بازی تغییر نمی‌کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از میزان، حسین خوش‌نظر، در مورد اتفاقات دیدار تیم‌های فوتبال سایپا و پیکان و استفاده از تعویض ششم از سوی پیکان گفت:

تمام کار‌های قانونی را انجام دادیم و به کمیته انضباطی شکایت کردیم. کار‌های اداری در دستور کار باشگاه است. این تخلف در نتیجه بازی تاثیر می‌گذارد. کاری که پیکانی‌ها کردند نقض قانون است؛ آن‌ها اجازه ۵ تعویض را داشتند، اما شش تعویض کردند.
او در پاسخ به اظهارات مدیرروستا که گفته بود اگر نتیجه بازی تغییر کند اعتراض خواهند کرد گفت:

چه ربطی دارد! مگر آن وقتی که نتیجه بازی با ذوب‌آهن را به خاطر چهار تعویض سه بر صفر کردند، بازیکن در بازی تاثیر گذار بود. من از این که می‌گویند بازیکن تعویضی ششم تاثیری در بازی نداشته تعجب می‌کنم. فکر کنم مدیرروستا مزاح کرده چرا که این کار تخلف است. به قوانین رجوع کنید؛ چند ماده وجود دارد که در صورت نقض آن، نتیجه سه بر صفر خواهد شد.
مدیر تیم سایپا با اشاره به چیدمان داوران تاکید کرد:

متاسفانه چند بازی است که اشتباهات سهوی داوری در نتیجه بازی ما تاثیر می‌گذارد. از دیدار نساجی و سپاهان گرفته تا بازی با پیکان و حتی برخی مسابقات دیگر. عزیزانی که در کمیته داوران و دپارتمان مسئول هستند باید تدبیر کنند. وقتی تیم ما در رقابت با تیم‌هایی از اصفهان و مازندران است و داورانی از این استان‌ها برای بازی‌های ما می‌گذارند، شائبه بوجود می‌آید.
خوش‌نظر ادامه داد:

من کسی را قضاوت نمی‌کنم، اما باید برای این بازی تدابیری می‌اندیشیدند که داورانی از این استان‌ها انتخاب نشوند. از استانی مثل خوزستان داور می‌گذاشتند که هیچ کدام از تیم‌هایش مشکل ندارد و در رقابت با ما نیستند. از نظر من اشتباهات سهوی است، اما کسانی که چیدمان داوری می‌کنند باید دقت بیشتری کنند تا شائبه بوجود نیاید. در این چهار هفته اتفاقاتی رخ داده و برای تیمی خاص اتفاقات اظهر من الشمس بوده است و همه کارشناسان اشتباه محرز را اعلام کردند، اما نتیجه‌ای برنگشت.
او به حساسیت رقابت‌ها در ادامه مسابقات لیگ برتر اشاره و تاکید کرد:

خواهش من از عزیزی خادم به عنوان شخص اول فوتبال کشور، به عنوان انسانی سالم که در هیئت مدیره باشگاه‌ها بوده و با فوتبال آشناست این است که به این هفته‌های باقیمانده ورود کرده و نظارت انجام دهد. امیدواریم حقی از کسی ظایع نشود؛ من هم دوست ندارم داور به نفع من سوت بزند و حق دیگری ضایع شود و با سوت اشتباه زندگی‌شان تحت تاثیر قرار بگیرد.
مدیر تیم فوتبال سایپا در مورد استعفای فراز کمالوند گفت:

این موضوع در حیطه وظایف باشگاه است و من نمی‌توانم در این مورد اظهار نظر کنم. ما تمرینات را برگزار می‌کنیم، اما تا زمانی که با کمالوند صحبت نکنم در مورد استعفای این مربی چیزی نمی‌گویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.