سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

لوئیس سوارز: انتظار نداشتم انقدر در اتلتیکومادرید اذیت شوم

لوئیس سوارز: انتظار نداشتم انقدر در اتلتیکومادرید اذیت شوم

مهاجم اروگوئه ای اتلتیکومادرید اعتراف کرده است که انتظار نداشته انقدر در باشگاه پایتخت نشین اذیت شود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، نبرد قهرمانی در لالیگا جذاب تر از همیشه دنبال می شود و در فاصله یک هفته مانده به پایان مسابقات اتلتیکومادرید در آستانه کسب اولین قهرمانی خود بعد از فصل 14-2013 قرار دارد و در حالی پا به مسابقات هفته آخر می گذارد که تنها رئال را در کورس قهرمانی در کنار خود می بیند و دو امتیاز بیشتر از همشهری خود دارد. گل های لوئیس سوارز مهاجم اتلتیکومادرید نقش مهمی در مسیر شاگردان دیگو سیمئونه در کورس قهرمانی داشته است. آخرین نمونه آن دیدار اول هفته اتلتیکو بود که سوارز به کمک تیمش رسید و گلزنی کرد. حال مهاجم اروگوئه ای اعتراف کرده است که دوران سختی را در اتلتیکومادرید سپری کرده است. او که در تابستان از بارسلونا به اتلتیکومادرید آمد بعد از پیروزی تیمش در گفتگو با خبرنگاران گفت:

به نظرم واقعا شایسته نبودیم انقدر اذیت شویم زیرا یکی از بهترین نیمه های فصل را سپری کردیم. موقعیت های زیادی از دست دادیم. خود من هم همین طور. برای فتح لالیگا باید به سختی کشیدن عادت کنیم و این اتفاق افتاد. همه می گویند سختی کشیدن مشخصه اتلتیکو است اما فکر نمی کردم قرار است انقدر سختی بکشم! در هر صورت تلاش و فداکاری تیم فوق العاده است. افراد زیادی در تلاشند تا ما به هدفمان برسیم. حال وقت لذت بردن است. باید خونسرد باشیم و برای هفته آخر آماده شویم.
اتلتیکو در صورت پیروزی در دیدار هفته آخر خود مقابل وایادولید به قهرمانی می رسد و رئال نیز باید مقابل ویارئال به میدان برود. سوارز در مورد شانس قهرمانی تیمش گفت:

همه چیز در دست ماست. بازی هفته آخر مهمترین مسابقه فصل است. مسابقات مهم زیادی داشتیم اما این دیدار در رسیدن ما به هدفمان نقش بسیار مهمی دارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.