شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

صالح مصطفوی: اتفاقات دربی تمام شد، ما به نجابت و اصالت‌مان افتخار می‌کنیم

صالح مصطفوی: اتفاقات دربی تمام شد، ما به نجابت و اصالت‌مان افتخار می‌کنیم

صالح مصطفوی در نشست خبری قبل از بازی با ذوب آهن شرکت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، صالح مصطفوی در نشست خبری پیش از دیدار تیم استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی فوتبال،گفت:

بازی بسیار سخت و مشکلی برابر ذوب‌آهن خواهیم داشت. ذوب‌آهن تیمی است که از لحاظ ساختار دفاعی مستحکم است و در ضربات ایستگاهی و ضدحملات خطرناک خواهند بود.
او در ادامه افزود:

بازی آنها مقابل گل‌گهر را تحلیل کردیم و راهکارهای لازم دیده شده است. امیدوارم مثل دو بازی قبل که استقلال فوتبال خوبی بازی کرد باز هم این اتفاق بیفتد و خوب بازی کنیم و البته در کنارش اشتباهات کمتر باشد تا نتیجه بازی به سودمان رقم بخورد.
مربی تیم استقلال درباره وضعیت شیخ دیاباته و اینکه گفته می‌شود خواهان جدایی شده است، گفت:

از اینکه دیاباته می‌خواهد جدا شود یا خیر، اطلاعی ندارم. مصدومیت این بازیکن امروز بررسی می‌شود و اگر بتواند کمک کند از او استفاده خواهد شد.
مصطفوی در مورد اینکه آیا امکان دارد سیدحسین حسینی فردا درون دروازه قرار بگیرد، یادآور شد:

از حسینی که کاپیتان دوم استقلال است، بسیار تشکر می‌کنم چون خیلی خوب همکاری لازم را در تمرینات داشته است و با اینکه بازی نکرده روحیه و انگیزه خود را حفظ کرده است. بازی کردن هر بازیکنی به کادر فنی باز می‌گردد.
او در مورد توهین‌های افشین پیروانی به نیمکت استقلال در دربی 95 گفت:

اتفاقات مربوط به دربی تمام شده است و تمرکزمان برای دیدار حذفی مقابل ذوب‌آهن است. ما به نجابت و اصالت‌مان افتخار می‌کنیم. راه کادر فنی و بازیکنان ما در طول تاریخ از نظر اخلاقی با باشگاه‌های دیگر متفاوت بوده است و هر باشگاهی فرهنگ خودش را دارد. باشگاه استقلال از بدو تأسیس خود ثابت کرده که این اصالت ذاتی است. ما روش کاری خودمان را داریم و به روش‌هایی که سایر تیم‌ها استفاده می‌کنند، احترام می‌گذاریم. در پایان برای تیم‌مان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم فردا شاهد بازی خوبی باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.