شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

مربی ذوب آهن: امیدوارم داور فردا به اشتباهات دربی توجه نکند

مربی ذوب آهن: امیدوارم داور فردا به اشتباهات دربی توجه نکند

حسین استکی مربی ذوب آهن در نشست خبری تیمش برابر استقلال در جام حذفی شرکت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، حسین استکی درباره بازی فردای ذوب‌ آهن مقابل استقلال در جام حذفی گفت:

مقابل گل‌ گهر بازی خوبی انجام دادیم، ولی روی یک غفلت گل خوردیم و بازی را واگذار کردیم. در این چند روز ریکاوری خوبی داشتیم و آماده بازی با استقلال هستیم.
استکی در ادامه افزود:

خدا را شکر مصدوم و محرومی نداریم و تنها چیزی که مدنظر ماست و فکرمان را مشغول کرده این است که بازی ما بعد از بازی دربی است و با این کارشناسی‌های که در رسانه‌ها شده این دلهره را داریم که داوری بیاید و بخواهد اشتباهات بازی دربی را در این بازی جبران کند.
مربی تیم ذوب‌ آهن افزود:

نمی‌خواهم درباره داوران عزیزمان صحبت کنم. ذوب‌آهن امسال مظلوم واقع شده است. در همه بازی‌ ها و کارشناسان به نفع ذوب‌آهن رأی داده‌اند، ولی باز هم تکرار شده است. بارها پنالتی گرفته نشده و پنالتی به ضرر ذوب‌آهن گرفته شده است. حتی در بازی با ماشین‌سازی این تیم 12 نفره بازی کرد، با این حال هیچ اعتراضی نکردیم و هیچ هجمه‌ای به داوران وارد نکردیم، ولی متأسفانه این مظلومیت به ضرر ذوب‌آهن تمام می‌شود.
استکی تصریح کرد:

هر کارشناسی که می‌شود ذوب‌آهن در ماجراست، در صورتی که ما از مدیریت گرفته تا سرمربی همیشه به داوران احترام گذاشته‌ ایم و هیچ وقت اجازه ندادیم در داوری کارشکنی شود. می‌دانیم اشتباهات داوری جزوی از بازی است، اما نه به این اندازه که ذوب‌آهن همیشه متضرر شود. خواهشی که از کمیته داوران دارم این است کسی که برای بازی فردا انتخاب می‌شود توجهی به بازی دربی نداشته باشد که آنجا چه اتفاقاتی رخ داده است.
استکی گفت:

تیم ما همیشه شخصیت خودش را حفظ کرده و در کلاس داوری اعتراض نداشته است. امیدوارم فردا داور روز خوبی را داشته باشد و بازی خوبی را شاهد باشیم. امیدوارم هرکسی مستحق پیروزی است فردا به حقش برسد و به مرحله بعد برود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.