پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

نیکولو بارلا: انتقادات از اینتر را درک نمی کنم

نیکولو بارلا: انتقادات از اینتر را درک نمی کنم

نیکولو بارلا، هافبک ایتالیایی اینتر در مصاحبه با فرانس فوتبال در مورد قهرمانی اینتر در سری آ، آنتونیو کونته و انتقادات صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی؛ نیکولو بارلا در این مصاحبه گفت:

انتقادات نسبت به تیم؟ هر کسی تفکرات خودش را دارد و من به نظر دیگران احترام می گذارم اما پیش از این که آتالانتا شروع به زدن شش گل در هر بازی کند، ما بهترین خط حمله را داشتیم و ما بهترین خط دفاعی را داریم. ما فاتح اسکودتو شدیم، پس چرا باید از تیمی که قهرمان شده است انتقاد کنید؟ آن ها می گویند که بهتر است مالکیت توپ داشته باشیم اما وقتی می توان با مارتینز، لوکاکو و حکیمی مستقیم به سراغ گلزنی رفت، چرا این کار را کنیم؟ انتقادات از اینتر را درک نمی کنم.
آنتونیو کونته؟ او ایده های خاص خود را دارد و در همه چیز مهارت دارد، نه فقط از نظر روانی، بلکه در تاکتیک ها و آموزش نیز ماهر است. سال گذشته ما فقط تیم کونته بودیم اما امسال ما تیم عالی کونته هستیم. در طول هفته ما می خندیم و شوخی می کنیم چون ما که در ارتش نیستیم اما ما هیچ انتخابی جز پیروزی در روز یکشنبه نداریم.
روبرتو مانچینی؟ من همیشه قدردان او هستم چون او در دورانی که من در کالیاری بازی می کردم، بدون توجه به پیراهنی که می پوشیدم مرا فیکس تیم ملی کرد. او یک جو آرام برقرار کرد.
هافبک های تیم ملی ایتالیا؟ جورجینیو نظم و ترتیب را به بازی اضافه می کند و توپ را در زمان درستی پاس می دهد. وراتی، باید او را بزنید تا متوقفش کنید. او و اینسینیه بازیکنان با استعداد تیم هستند. هدف ما در مسابقات یورو این است که تا انتها پیش برویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.