چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱

طعنه باشگاه پیکان به محمدحسین میثاقی، شاگرد بیاتی نیا در تیم یاران رسانه

طعنه باشگاه پیکان به محمدحسین میثاقی، شاگرد بیاتی نیا در تیم یاران رسانه

باشگاه پیکان تهران طی اطلاعیه‌ای از اصحاب رسانه خواست در پیگیری اتفاقات دیدار با سایپا فقط حقایق را منعکس کنند

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی موسسه فرهنگی ورزشی ایران خودرو(پیکان)، در اطلاعیه باشگاه آمده است:

"بعد از اشتباهی که در جریان دیدار سایپا و پیکان در انجام یک تعویض اضافه رخ داد، باشگاه پیکان سعی کرد با ارائه مستندات، مواضع خود در این خصوص را به طور شفاف در اختیار رسانه‌ها و افکار عمومی قرار بدهد. در این بین اما یک خبرگزاری خاص و یک مجری تلویزیونی با انتشار و بیان مطالبی خارج از عرف و اصول رسانه‌ای سعی در بر هم زدن شرایط و مسموم کردن ذهن ارکان قضایی فدراسیون فوتبال را داشته‌اند.

متاسفانه یک خبرگزاری امروز(چهارشنبه 29 اردیبهشت‌ماه) در گزارشی سعی کرده با انتشار مطالبی کذب و غیرقابل استناد ذهن مدیران فدراسیون فوتبال و به خصوص اعضای رکن قضایی این فدراسیون را به سمت و سوی خاصی ببرد تا شاید منجر به تغییر نتیجه دیدار سایپا و پیکان شود.

از سوی دیگر یک مجری مطرح تلویزیونی نیز که از قضا در تیم فوتبال "یاران رسانه" یکی از شاگردان محسن بیاتی نیا مربی کنونی تیم سایپا محسوب می‌شود نیز روی آنتن زنده تلویزیون جملاتی را بر زبان آورده که از اصول رسانه‌ای به دور است. البته که باشگاه پیکان با توجه به داشتن شناخت کافی از تهیه‌کننده آن برنامه تلویزیونی به خوبی می‌داند این اقدام ناپسند محصول کار جمعی دست‌اندرکاران برنامه نیست و آقای مجری صرفا سلایق و علاقه‌مندی های شخصی خود را به عنوان راهکارهای پیش روی کمیته انضباطی روی آنتن زنده بیان کرده و به تهدید رکن قضایی فدراسیون فوتبال پرداخته است.

باشگاه پیکان ضمن تشکر از همه اهالی رسانه که طی روزهای گذشته در انعکاس اخبار درست و شفاف تلاش بسیاری انجام دادند، از خبرگزاری خاص و آن مجری تلویزیونی درخواست دارد که فقط به انجام وظایف رسانه‌ای خود بپردازند و از صدور حکم مسابقه سایپا-پیکان قبل از انجام پیگیری‌های کمیته انضباطی بپرهیزند."

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.