یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

آغوش محمود فکری به روی خرید جدید استقلال باز است

محمد نادری، هم وینگر چپ و هم دفاع وسط

محمد نادری، هم وینگر چپ و هم دفاع وسط

سیستم 2-5-3 محمود فکری برای محمد نادری یک امتیاز ویژه است، جایی که او می تواند در دو پست برای آبی ها به میدان برود.

به گزارش ایران ورزشی، بعد از استراماچونی و فرهاد مجیدی حالا از استقلال خبر می رسد که فکری هم قصد دارد تیمش را ر لیگ بیستم با سیستم 3 دفاعه به میدان بفرست. سیستمی که در بازی دوستانه برابر نفت مسجدسلیمان هم آن را تست کرد و اتفاقا در این بازی آبی ها نمایش خوبی داشتند.

اما خرید نادری یک سوال بزرگ را در ذهن هواداران این تیم ایجاد کرده که چطور می شود در شرایطی که میلیچ قصد بازگشت به استقلال را دارد و البته این تیم زکی پور و کریم زاده را در پست دفاع چپ دارد، آبی ها دوباره به فکر جذب یک دفاع چپ دیگر افتاده اند؟

از استقلال خبر می رسد که محمود فکری برای جذب نادری برنامه ویژه ای دارد چرا که آبی ها قرار است در لیگ بیستم با سیستم 3 دفاعه به زمین بروند و نقش نادری در این سیستم بسیار مهم خواهد بود.

سرمربی آبی ها اعتقاد دارد بهترین حالت اجرای سیستم 3 دفاعه این است که یکی از مدافعان وسط چپ پا باشد و چه کسی برای اجرای این سیستم بهتر از نادری، بازیکنی که از قد و قامت مناسبی برای قرار گرفتن در پست دفاع وسط برخوردار است و می تواند سیستم 2-5-3 مورد نظر فکری را ارتقا دهد.

در واقع در این سیستم نادری به عنوان دفاع وسط سمت چپ بازی می کند و میلیچ به عنوان وینگر چپ، دو بازیکنی هستند که اگر با هم هماهنگ شوند می توانند سمت چپ استقلال را ترسناک تر از فصل گذشته کنند.

البته واضح است که اگر روزی میلیچ به هر دلیل شرایط بازی کردن نداشته باشد، نادری می تواند به پست وینگر چپ منتقل شود، جایی که به بازی در آن عادت دارد.

هرچند در ابتدا این طور به نظر می رسید که استقلال برای بردن کری های هواداری اقدام به جذب نادری کرده اما محمود فکری برای این اقدام خود دلیل موجه داشته و می خواهد سمت چپ تیمش را خطرناک و زهردار تر از گذشته است.

آنچه مسلم است ماموریت ویژه فکری دور کردن نادری از این حاشیه های وحشتناک است تا بتواند ستاره دو فصل گذشته پرسپولیس را به یک بازیکن تاثیرگذار در استقلال تبدیل کند.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.