پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

مولر و هوملس می توانند در رهبری تیم کمک کنند

یواخیم لوو: در بین شانس های اصلی قهرمانی نیستیم

یواخیم لوو: در بین شانس های اصلی قهرمانی نیستیم

یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان پس از اعلام لیست این تیم برای رقابت های یورو 2020 در کنفرانس خبری حاضر شد و در مورد بازگشت مولر و هوملس و غیاب بواتنگ صحبت کرد

به گزارش ایران ورزشی، یواخیم لوو در این کنفرانس خبری گفت:

ما در بین شانس های اصلی قهرمانی نیستیم، در نتیجه من هیچ هدفی تعیین نکردم اما البته که ما می خواهیم تا جایی که می توانیم در این رقابت پیش برویم. مهم است که از مرحله گروهی صعود کنیم. نباید به قدم دوم یا سوم فکر کنیم. تیم باید در هر دیدار به شکلی بازی کند که انگار آخرین بازی اش است.
مولر و هوملس؟

آن ها فصل خوب و قدرتمندی را سپری کردند، در نتیجه ما آن ها را به تیم برگرداندیم. آن ها می توانند از نظر رهبری تیم مشارکت و همکاری زیادی داشته باشند. آن ها طرز فکر ما و بخش بزرگی از تیم را می شناسند. ما قبلاً آن تصمیم را گرفتیم چون می خواستیم که به جوانان فرصت پیشرفت بدهیم. ما متوجه شدیم که در خط دفاعی فاقد تجربه و ثبات لازم هستیم، در نتیجه متس را دوباره به تیم ملی دعوت کردیم. ما با قاطعیت کامل این تصمیم را گرفتیم. هوملس می تواند دفاع را ساماندهی کند، تجربه حضور در این مسابقات را دارد و می داند که در لحظات سخت چگونه شرایط را پیش ببرد.
دعوت کوین فولاند؟

ما می خواستیم که مهاجمان متفاوتی داشته باشیم. سریع مانند ورنر یا سانه. ما تصمیم گرفتیم که بعد از عملکرد خوب فولاند در این فصل لیگ فرانسه، او را به تیم ملی دعوت کنیم. او از نظر جسمانی قوی است و با فیزیک بدنی و خطرساز بودنش مقابل دروازه، می تواند به ما کمک کند.
کریستین گونتر؟

او بازیکنی است که من بارها بازی اش را در فرایبورگ دیده ام. او پیشرفت زیادی داشته است. در طول دو یا سه سال اخیر، گونتر از نظرات بسیاری بهتر شده است. او بسیار پرتحرک است و همچنین می تواند گلزنی کند.
ژروم بواتنگ؟

من بیشترین احترام را برای او قائلم، او چیزهای باورنکردنی برای آلمان کسب کرده و در موفقیت بایرن مونیخ نقش بسیاری داشته است. با این حال، ما بازیکنان دیگری داشتیم که در خط دفاعی عملکرد خوبی از خود نشان دادند. به همین علت ما تصمیم گرفتیم متس را برگردانیم اما بواتنگ را نه.
مارکو رویس؟

متاسفانه، مارکو همیشه از نظر مصدومیت ها بد شانس بوده است و مصدومیت ها گاهی تاثیرشان را روی او گذاشته اند. او فوتبالیست فوق العاده ای است. وقتی او در فرم خوبی قرار دارد، برای هر تیمی یک برگ برنده محسوب می شود. او صراحتاً به من گفت که خسته است و اگر بتواند استراحت کند برای بدنش خوب می شود. من گفتم که ما به انرژی زیادی نیاز داریم. وقتی وارد کمپ تمرینی می شویم، همه چیز واقعاً شروع می شود. من باید از او به خاطر رک بودن و صراحتش تشکر کنم. او فوتبالیست فوق العاده ای است و ما دوست داشتیم او را در کنار خود داشته باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.