چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹

شاکری چگونه ماندنی شد؟!

یونس شاکری: یکی از دلایل ماندنم در گل گهر، حضور قلعه نویی بود

یونس شاکری: یکی از دلایل ماندنم در گل گهر، حضور قلعه نویی بود

یونس شاکری، مهاجم تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان می گوید این تیم امسال دو تیم خیلی خوب دارد و بازی کردن در ترکیب اصلی برای بازیکنان این تیم دشوار خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی، یونس شاکری در گفت‌وگو با تسنیم، درباره شرایط فعلی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: 

خدا را شکر وضعیت خوبی داریم و تیم ما نسبت به فصل گذشته، 100 درجه فرق کرده است. امسال تیم خیلی خوبی داریم. در واقع گل‌گهر دو تیم خیلی خوب دارد و در بازی‌های دوستانه با دو تیم بازی می‌کنیم. ما در هر پُست، دو یا سه بازیکن خوب داریم و با این وضعیت برای همه بازیکنان سخت است که در ترکیب اصلی گل‌گهر بازی کنند.

وی در مورد کار کردن با امیر قلعه‌نویی تصریح کرد: 

بیشتر فوتبالیست‌ها دوست دارند با این مربی کار کنند و یکی از دلایلی که اینجا ماندم، حضور قلعه ‌نویی بود. ما تیم خیلی خوبی داریم و با این بازیکنان و کادر فنی تلاش می‌کنیم نتایج خوبی بگیریم. امسال به دنبال کسب سهمیه آسیایی هم هستیم، چون واقعاً تیم خوب و گردن کلفتی داریم.

مهاجم تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با بیان اینکه دوست دارد عملکرد بهتری در فصل آینده داشته باشد، به تسنیم گفت: 

دوست دارم در فصل آینده آقای گل لیگ برتر شوم. در این چند سال بدون احتساب پنالتی‌ها، معمولاً سه یا چهار گل با آقای گل بازی‌ها فاصله داشتم و امسال بیشتر تلاش می‌کنم تا آقای گل شوم. ما یک تیم تهاجمی داریم و این فصل بر خلاف سال گذشته، مهاجمان بیشتر صاحب موقعیت گلزنی می‌شوند. این موضوع می‌تواند به سود من باشد

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.