شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱

فرانک لمپارد: درون میسون مانت، کاپیتان آینده چلسی را دیدم

فرانک لمپارد: درون میسون مانت، کاپیتان آینده چلسی را دیدم

فرانک لمپارد معتقد است که میسون مانت کاپیتان آینده چلسی خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تلگراف، فصلی که چلسی آن را با فرانک لمپارد شروع کرد رو به پایان است و در حال حاضر دیگر لمپارد را روی نیمکت چلسی نمی بینیم. سوپر فرانکی در مصاحبه ای که با مت لاو داشته، از اخراجش گفته است.

از دست دادن شغل سخت است؛ هر کس که خلاف این را می گوید، یک دروغگو است. پای غرور در میان است، یک روز شما برای دستیابی به هدفی پیش می روید و سپس فرصت رسیدن به آن را از دست می دهید. زندگی همین است و باید بپذیرید. یکی از مهم ترین مسائل برای منی که در چلسی زندگی می کنم و حدود 1 مایل تا زمین باشگاه فاصله دارم، این است که هر وقت بیرون می روم، هواداران چلسی را می بینم. در چنین موقعیتی برای تان سوال پیش می آید: حالا واکنش آنها به شما چگونه خواهد بود؟ با عملکردی که داشتید، آنها خوشحال خواهند شد؟ به نظرم این ماجرا باعث شد حتی بیشتر از قبل پیوند عمیقی که به واسطه دوران بازیگری ام با آنها داشتم را درک کنم.
مدال لیگ برتر در لنگه کفش
یک بار مشغول تمیز کردن کفش هایم بودم که یکی از مدال های قهرمانی لیگ برترم را در یکی از لنگه ها پیدا کردم! احتمالا وقتی که پس از جشن پایان فصل هنوز خمار بودم، مدال را داخل کفشم قرار دادم به کل آن را فراموش کردم. به نظرم حالا می توانید حدس بزنید که علاقه چندانی به نمایش مدال هایم ندارم. علاقه من، آینده است، چه خواهد شد و پس از این کجا خواهم بود. نیاز چندانی به تماشای یادگاری ها نمی بینم.
میسون مانت
کاپیتانی میسون مانت در آخرین بازی من؟ قطعا به این خاطر بود که متوجه شدم خصوصیات رهبری اش رشد کرده است؛ به خصوص در این فصل. فرم میسون در این فصل دائما در حال پیشرفت بوده، او بهترین بازیکن سال چلسی انتخاب شد و استحقاق آن را داشت؛ چون عملکرد او برای افراد هم سن و سالش بسیار عظیم و فوق العاده بوده است. من درون میسون، کاپیتان آینده چلسی را دیدم. او مرا یاد خودم می اندازد. مانت زیر نظر توخل هم درخشیده چون از آن دست از بازیکنانی است که هر مربی رویای داشتنش را دارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.