چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱

امری: در بازی مقابل رئال مادرید نیم نگاهی هم به فینال لیگ اروپا خواهیم داشت

امری: در بازی مقابل رئال مادرید نیم نگاهی هم به فینال لیگ اروپا خواهیم داشت

ویارئال که روز شنبه از هفته آخر رقابت های لالیگا میهمان رئال مادرید است، 4 روز بعد از آن باید در فینال لیگ اروپا به مصاف منچستریونایتد برود و از طرفی هم در رقابت های لالیگا با 58 امتیاز هفتم هستند و برای کسب سهمیه لیگ اروپا با بتیس (58) و سوسیداد (59) رقابت می کنند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکـا، اونای امری در این خصوص گفت:

اولویت با مسابقه اولی است که در لالیگا برگزار خواهیم کرد. لالیگا یکی از نشانه های ثبات ماست و هدف تیم صعود به رقابت های اروپایی است. ما در حال حاضر فرصت قرار گیری در جمع 4 تیم برتر را از دست داده ایم، بنابراین فقط لیگ اروپا برای ما باقی مانده که لالیگا راه دسترسی ما به آن است. سپس فینال لیگ اروپا را داریم که نباید دست کم گرفته شود، چون یک تورنمنت اروپایی است.
ما فرصت رقابت برای کسب عنوان قهرمانی تورنمنت مهمی مثل لیگ اروپا را داریم. لیگ اروپا هدف بلند پروازانه، و لالیگا هدف مهم ماست. در دیدار روز شنبه نیم نگاهی هم به بازی با منچستریونایتد خواهیم داشت. مهم است که بازی روز شنبه برگزار می شود و فکر می کنم سزاوار این بودیم چون ما به عنوان نماینده فوتبال اسپانیا در فینال لیگ اروپا بازی خواهیم کرد. به مسیری که امسال در رقابت های لیگ اروپا طی کرده ایم افتخار می کنیم.
حضور سه تیم انگلیسی در دو فینال اروپایی
لیگ انگلیس در حال حاضر بر فوتبال اروپا سلطه دارد. برای راهیابی به فینال، باید تیم های مهمی را حذف کنید یا با تیم هایی بازی کنید که تیم های مهمی مثل دینامو زاگرب را حذف کرده اند. این سه بازی آخر [مقابل سویا، رئال مادرید و منچستریونایتد] چالشی است تا ببینیم که تیم در چه سطحی قرار دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.