پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

واکنش دستیار گل محمدی در رابطه با حواشی ایجاد شده

حمید مطهری: مدیریت یک باشگاه علیه مربی و بازیکن خودش در کوچه و خیابان حرف نمی زند

حمید مطهری: مدیریت یک باشگاه علیه مربی و بازیکن خودش در کوچه و خیابان حرف نمی زند

حمید مطهری، مربی تیم پرسپولیس صحبت هایی را در خصوص فایل صوتی منتشر شده از مهدی رسول پناه و جدایی شجاع خلیل زاده از این تیم انجام داده است.

به گزارش ایران ورزشی، حمید مطهری در خصوص حاشیه های به وجود آمده پیرامون فایل صوتی منتشر شده از مهدی رسول پناه گفت: 

یک مدیرموفق خودش را درکانون توجه و حواشی قرارنمی دهد و تلاش می کند قدردان زیرمجموعه خود باشد. تیم یا گروهی که با کارسخت، فداکاری و ازخودگذشتگی به فینال لیگ قهرمانان رسیده باید مورد تقدیرقراربگیرد نه آن که به بدترین شیوه ممکن درکوچه و خیابان مورد نقد و اتهام قراربگیرد. 

مربی پرسپولیس افزود: 

قبل ازهرچیز باید به مردم مازندران اشاره کنم. من افتخارمربیگری درنساجی را داشتم  ودرهمان مدت دوستان خوبی درقائم شهرو این استان پیدا کردم. مردم مازندران شریف، زحمتکش، بی ادعا و به شدت فوتبالی هستند. سرپرست باشگاه پرسپولیس مرتکب اشتباه بزرگی شد و باید 10 باردیگرهم عذرخواهی کند. ازآن گذشته ایشان باید بداند پدریک خانواده مشکلات خانواده اش درکوچه و خیابان جارنمی زند. مدیرموفق و با تجربه باید حفاظت گفتارو مدیریت رفتارداشته باشد که متأسفانه فاقد آن نشان داده است. این ادبیات درشأن مدیریت باشگاه بزرگ پرسپولیس نیست.

مطهری ادامه داد: 

من نمی خواستم به این مساله ورود کنم یا حرفی بزنم اما مشکلات و حواشی سایه بزرگی روی تیم انداخته و مربیان و بازیکنان پرسپولیس نمی توانند روی کارخود تمرکز کنند و آرامش تیم کاملا به هم خورده است. مدیریت یک باشگاه تهمت نمی زند، علیه مربی و بازیکن خودش درکوچه و خیابان حرف نمی زند و پشت سرآنها غیبت نمی کند. یک مدیرموفق سخت کارمی کند تا تیم موفق باشد اما متأسفانه عکس آن را درپرسپولیس شاهد هستیم.

حمید مطهری در مورد جدایی شجاع خلیل زاده گفت: 

من با شجاع خلیل زاده درهواپیما که بودیم صحبت کردم. او یک پرسپولیسی متعصب است و بارها با مصدومیت و درد برای این تیم بازی کرده است. او فقط کمی احترام می خواست که این احترام را ازسوی باشگاه ندید و به همین خاطر هم به لیگ ستارگان قطر رفت. ما باید مسئولیت کارها و اشتباهات خود را بپذیریم. باید بدانیم مدیریت درباشگاهی مثل پرسپولیس لحظه ای است و به ثانیه ها وابسته است. یک اشتباه این چنینی می تواند همه معادلات را برهم بزند یا بازیکنان را فراری بدهد.بنابراین شجاع سم نبود، رفتار های سمی شما باعث رفتن او شد.و این نشان از عدم تدبیر و خرد مدیر باشگاه بود.

مطهری درپایان گفت: 

هواداران پرسپولیس که با پیروزی تاریخی مقابل النصرخوشحال و شادمان شدند حالا نگران وضعیت تیم محبوب خود هستند. این نگرانی هم ازنظرمن کاملا به جاست و امیدوارم هرچه زودتربا تدبیر، درایت و تصمیمی درست و اصولی مرتفع شود چرا که اینجا اولویت با پرسپولیس و هوادارانش است. خواسته آنها مهم ترازهرچیزی است. درود به شرف بازیکنان با غیرت و هوادارن متعصب.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.