سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

حضور در جام جهانی 2022؟ اگر سرمربی بخواهد چرا که نه

بوفون: می خواهم به دیوانگی کردن ادامه دهم

بوفون: می خواهم به دیوانگی کردن ادامه دهم

جیجی بوفون احتمال حضور در جام جهانی 2022 را رد نکرد

به گزارش ایران ورزشی؛جانلوییجی بوفون، دروازه بان 43 ساله یوونتوس که قراردادش در پایان فصل با این تیم تمام می شود، با خاطره ای خوش از این باشگاه جدا می شود چرا که او شب گذشته برای ششمین بار توانست کوپا ایتالیا را فتح کند و به پرافتخارترین بازیکن تاریخ این تورنمنت تبدیل شد. بوفون پس از این قهرمانی در مصاحبه با رای اسپورت گفت:

یوونتوس همیشه بخشی از زندگی من خواهد بود
واقعا لذت بخش بود و پایان این چنینی مفتخرم کرد. خیلی خوشحالم. لحظات لذت بخشی را کنار هم تیمی هایم سپری کردم و حضور هواداران هم گیلاس روی کیک بود. یوونتوس همیشه بخشی از زندگی من خواهد بود و هرگز این مسئله تغییر نمی کند. هرگاه که به زمین رفته ام، عشق، غرور و شجاعت زیادی به کار گرفته ام و به آن افتخار می کنم. هر چیزی پایانی دارد. من 43 ساله ام و باید تصمیماتی بگیرم که بعضا نامحبوب یا احمقانه به نظر می رسند اما من این طور هستم چون دیوانگی مرا محدود نمی کند و به آن ادامه خواهم داد. وقتی رویاپردازی کنم، خوشحالم. اصل وجودی من پیروز شدن و سفر کردن است. ممکن است حتی به سری سی بروم و یا در سری آ بازی کنم. 
جام جهانی 2022؟ اگر مرا بخواهند، می روم
  آینده؟ تماس های زیادی با من در این مقطع برقرار شده و پیشنهادات دریافتی را بررسی می کنم. یکی از آن ها خیلی جذاب است. اگر یک دیوانه را پیدا کنم که از من دیوانه تر باشد، به دنبال او خواهم رفت. مدیر یک باشگاه با من تماس گرفته که از من هم دیوانه تر است. اگر موقعیتی بیابم که مرا تحریک کند، آن گاه حس می کنم که دروازه بان قدرتمندی هستم. جام جهانی 2022؟ باید ببینم در دسامبر 2022 در چه فرمی هستم. من هدیه نمی خواهم و منتظرش هم نیستم. با این حال من همیشه جیجی بوفون هستم. اگر سرمربی فکر کند من قابل اعتماد هستم نه نمی گویم اما در غیر این صورت در خانه می مانم.
با توجه به صحبت های بوفون، سمپدوریا می تواند مقصد احتمالی او باشد چرا که ماسیمو فررو، رییس سمپدوریا کارهای عجیب و غریب زیادی انجام می دهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.