چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

دیدار تدارکاتی ملوان و گل گهر برگزار نمی شود

رویارویی قلعه نویی و انزلی چی ها لغو شد

رویارویی قلعه نویی و انزلی چی ها لغو شد

در حالی که ملوانان برای برگزاری اردویی کوتاه مدت و همینطور یک دیدار تدارکاتی به تهران آمدند، به احتمال فراوان بدون بازی به انزلی باز خواهند گشت.

به گزارش ایران ورزشی،شاگردان مازیار زارع که از ماه پیش تمرینات مربوط به آماده سازی خود را آغاز کردند امروز به تهران آمدند تا طبق قرار قبلی در دیداری تدارکاتی برابر گل گهر سیرجان به میدان بروند اما به آنها خبر رسید که امیر قلعه نویی روز شنبه به بازیکنانش استراحت داده و به این ترتیب انزلی چی ها هم نمی توانند در بازی مورد نظر حضور پیدا کنند.

این اتفاق در حالی می افتد که ملوانان برای برگزاری دیدار مورد نظر امروز به تهران آمدند اما پس از پایان سفر متوجه لغو دیدار مورد نظر شدند. دیداری که قرار بود که عصر روز شنبه در زمین الیاف برگزار شود و به این ترتیب اگر ملوانان نتوانند با تیمی برای برگزاری بازی تدارکاتی به توافق برسند باید دست خالی تهران را به سوی انزلی ترک کنند و به این ترتیب آنها قطعا روز دوشنبه به بندر بازخواهند گشت. البته ملوانان در تلاش هستند در اردوی تهران حداقل یک یا دو بازی تدارکاتی داشته باشند. هدف اصلی آنها از این سفر شرکت در تست ایفمارک است.

 
 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.