جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

پس از رد پیشنهاد اول، کالیاری دومین پیشنهاد خود برای خرید راجا ناینگولان را به اینتر ارائه کرد

پس از رد پیشنهاد اول، کالیاری دومین پیشنهاد خود برای خرید راجا ناینگولان را به اینتر ارائه کرد

کالیاری می خواهد راجا ناینگولان، هافبک بلژیکی را به صورت دائمی به خدمت بگیرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، کالیاری پس از مسجل شدن بقایش در سری آ، اکنون روی نقل و انتقالات متمرکز شده است. راجا ناینگولان یکی از بازیکنانی است که این باشگاه می خواهد او را خریداری کند و بدین منظور مذاکرات با اینتر را نیز آغاز کرده است. نراتزوری فسخ قرارداد ناینگولان که فقط یک سال دیگر از قراردادش باقی مانده را نیز ارزیابی می کند اما این موضوع شاید به نفع کالیاری نباشد، زیرا در این صورت هافبک 33 ساله دستمزد بیشتری از روسوبلو درخواست خواهد کرد. به همین دلیل کالیاری می خواهد در اسرع وقت با اینتر برای خرید هافبک بلژیکی به توافق برسد.

پیشنهاد اول کالیاری به اینتر به منظور دائمی کردن قرارداد قرضی ناینگولان 3 میلیون یورو بود اما اینتر این پیشنهاد را پایین در نظر گرفت. اکنون کالیاری ارزش پیشنهاد خود را به حدود 5 میلیون یورو رسانده که ساختار این پیشنهاد اینگونه است:

2 میلیون یورو به صورت نقد
چشم پوشی از پاداش 2 میلیون یورویی که اینتر به خاطر قهرمانی موظف است به کالیاری بپردازد (یکی از پاداش های قرارداد نیکولو بارلا)
اختصاص دادن گزینه خرید ریکاردو لادینتی به اینتر با مبلغ 2.5 میلیون یورو (از اول جولای 2021 تا 18 ماه بعد از آن معتبر خواهد بود)
باید دید روسوبلو در نهایت می تواند نراتزوری را متقاعد کند یا نه.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.