چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

فشاری روی فکری نیست

صمد مرفاوی: هم محمد نادری را می خواهیم هم میلیچ

صمد مرفاوی: هم محمد نادری را می خواهیم هم میلیچ

صمد مرفاوی می گوید فشاری روی محمود فکری بابت حضور ستاره های زیاد در استقلال وجود ندارد.

به گزارش ایران ورزشی، صمد مرفاوی در مورد این که گفته می شود استقلال بعد از جذب محمد نادری قید میلیچ را می زند اینگونه توضیح داد: 

اصلا اینطور نیست. ما میلیچ را می خواهیم و منتظر هستیم برگردد. اگر میلیچ را نمی خواستیم که پولش را نمی دادیم. میلیچ بخشی از پولش را گرفته و منتظر هستیم تا برگردد.

او ادامه داد: 

 یک چیزی به شما بگویم که خیلی مهم است. سالی که ما قهرمان آسیا شدیم نیمکت نشینان به اندازه بازیکنان داخل زمین خوب بودند. مربی نیاز به فکر کردن نداشت و خیلی راحت 11 نفر را انتخاب می کرد. الان هم همین است. ما بازی های مهمی داریم و باید تعداد زیادی بازیکن با کیفیت داشته باشیم.

مدیرفنی استقلال در مورد این که گفته می شود با حضور میلیچ و نادری، میلاد زکی پور از این تیم جدا می شود هم گفت: 

هنوز تصمیمی در این این باره نگرفته ایم. یادتان باشد ما همه برای استقلال بازی می کنیم و باید یک تیم خیلی متحد باشیم. بازی های زیادی در لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی باقی مانده و شما مطمئن باشید ما به همه بازیکنان مان نیاز داریم. پس نباید یک بازیکن از جذب یک بازیکن دیگر در پستش ناراحت باشد. ذهنیت منفی روی بازیکنی نداریم.

مرفاوی در مورد این که گفته می شود ممکن است استقلال به خاطر در اختیار داشتن تیم پرستاره تحت فشار باشد هم گفت: 

اصلا چنین چیزی نیست و فشاری روی محمود فکری نیست. بالاخره او با آگاهی هدایت استقلال را قبول کرده و اینطور نیست که متوجه این مسائل نباشد. همه برای موفقیت استقلال تلاش می کنیم و امیدوارم بتوانیم فصل 

خوبی را پشت سر بگذاریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.