سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

فریدونی: یک سال از شکایت ذوب آهن از مهدی‌ پور گذشته و هنوز حکمش صادر نشده است

فریدونی: یک سال از شکایت ذوب آهن از مهدی‌ پور گذشته و هنوز حکمش صادر نشده است

مجتبی فریدونی، مدیرعامل ذوب آهن در خصوص پیگیری پرونده مهدی مهدی‌پور و گلایه از کمیته تعیین وضعیت در این خصوص گفتگویی انجام داد

.به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایلنا، فریدونی در ابتدا اظهار داشت:

واقعاً ما نمی‌دانیم چه اتفاقی در کمیته تعیین وضعیت رخ می‌دهد و دوستان چکار می‌کنند که رسیدگی به یک شکایت و پرونده یک بازیکن این قدر طول می‌کشد. ما شهریور سال گذشته از مهدی‌پور شکایت کردیم و اسفندماه هم جلسه رسیدگی به وضعیت این بازیکن بود و نزدیک به سه ماه هم از آن جلسه گذشته ولی هنوز حکم صادر نشده است.
وی افزود:

آن زمان فکر می‌کنم بحث این بود که استقلال راهی رقابت‌های آسیایی است و نماینده ایران است و بعد از بازگشت از رقابت‌ها به موضوعش رسیدگی می‌شود ولی تیم برگشته و هنوز هم خبری نیست. وقتی فصل تمام شود دیگر حکم کمیته تعیین وضعیت به چه دردی می‌خورد؟
مدیرعامل ذوب آهن ادامه داد:

یک بازیکن سپاهان هم چنین مشکلی دارد تازه بازیکن رده آماتور است و حرفه‌ای نیست ولی به وضعیت او هم رسیدگی نمی‌شود ولی بازیکنان دیگر را دیده‌ایم که خیلی سریع‌تر به پرونده‌شان رسیدگی شد و حکمشان صادر شد ولی وقتی یک طرف این پرونده‌ها استقلال و پرسپولیس باشد به نظر می‌رسد قضیه متفاوت است.
فریدونی در مورد وضعیت تیم ذوب آهن هم گفت:

اوضاع تیم خوب است، بازی خوبی مقابل استقلال انجام دادیم ولی متاسفانه باختیم که باخت هم بخشی از فوتبال است و آماده بازی پرسپولیس می‌شویم و امیدوارم شاهد یک بازی خوب و یک نتیجه خوب باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.