چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰

مرتضی اسدی: باید اشکان دژاگه و مسعود شجاعی را مدیریت می‌ کردند تا کار به اینجا نرسد

مرتضی اسدی: باید اشکان دژاگه و مسعود شجاعی را مدیریت می‌ کردند تا کار به اینجا نرسد

مرتضی اسدی گفت: خیلی‌ها دوست دارند از بیرون به تراکتور آسیب بزنند. مهم این است که تیم اتحاد خود را از داخل حفظ کرده و از این حواشی جلوگیری کند

به گزارش ایران ورزشی، مرتضی اسدی درباره حواشی تراکتور و نتیجه نگرفتن در لیگ برتر پس از بازگشت این تیم از لیگ قهرمانان آسیا به فارس گفت:

همیشه مشکلاتی برای تیم‌های بزرگ پیش می‌آید و حواشی اطراف آن زیاد است اما نحوه مدیریت کردن و کنار آمدن با این موضوع مهم است.
او افزود:

از لحاظ فنی با توجه به فشردگی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به هر چهار نماینده کشورمان در این مسابقات از نظر بدنی فشار زیادی آمد و وضعیت آب و هوایی کشورهای میزبان، کار را برای بازیکنان آنها سخت کرد. تراکتور بلافاصله پس از بازگشت از امارات در لیگ برتر بازی های خود را شروع کرد و در هر دو مسابقه لیگ برتری‌اش به تساوی رسید. یکی از عوامل نتیجه نگرفتن این تیم در جام حذفی و لیگ برتر همین موضوع است. البته مطرح کردن این فشارها توجیه مناسبی برای نتیجه گیری نیست.
کاپیتان اسبق تراکتور گفت:

مسعود شجاعی و اشکان دژاگه به عنوان دو بازیکنی که سابقه کاپیتانی تیم ملی را دارند، در این سالها نقش کلیدی در تراکتور داشتند اما آنها اکنون با تیم تراکتور دچار مشکل شدند. شجاعی مدعی است حرمت و احترام وی در رختکن شکسته و البته این مسائل در همه جا پیش می‌آید. یک مربی به دلیل نتیجه نگرفتن و عصبانیت احتمال دارد با بازیکن خود برخورد کند. از بحثی که بین خطیبی و شجاعی شده اطلاعی ندارم اما باید این موضوع را مدیریت می‌کردند تا کار به اینجا نرسد.
اسدی اضافه کرد:

خیلی‌ها دوست دارند از بیرون به تراکتور آسیب بزنند. مهم این است که تیم اتحاد خود را از داخل حفظ کرده و از این حواشی جلوگیری کند. فرقی هم ندارد همه از مدیریت باشگاه، سرمربی، کادرفنی، بازیکنان باتجربه و نفرات جوان‌تر برای حفظ اتحادشان تلاش کنند، اما به هر حال این مسائل پیش آمد.
اسدی ادامه داد:

از طرفی بازیکنان تیم با انتشار آن استوری‌ها اعلام کردند از لحاظ مالی دچار مشکل شده‌اند. خود محمدرضا زنوزی باید به موضوع ورود کرده و وضعیت باشگاه را با انجام یک مصاحبه تشریح کند. البته احساس می‌کنم با اضافه شدن فیروز کریمی که از لحاظ فنی و تاکتیکی جزو مفاخر فوتبال ایران است به تیم تراکتور کمک می‌شود. هرچه سریع‌تر باید تراکتور را جمع و جور کرد. البته با کسب یکی دو برد خیلی از این حواشی از بین می‌رود.
کاپیتان اسبق تراکتور درباره مصاحبه اخیر عباس الیاسی رییس هیات مدیره این باشگاه مبنی بر نمک‌نشناس بودن بازیکنانی که با انتشار استوری به شرایط مالی خود اعتراض کردند، گفت:

تراکتور با هزینه شخصی محمدرضا زنوزی اداره می‌شود و تاکنون هم هزینه‌های زیادی صورت گرفته است اما درون باشگاه حواشی زیادی وجود دارد. شاید منظور عباس الیاسی این بوده برخی بازیکنانی که پول گرفته‌اند نباید این کار را انجام می‌دادند. باید اکنون تراکتور را مدیریت کرد تا اتحاد تیمی از بین نرود.
اسدی درباره شرایط مدیریتی تراکتور گفت:

تراکتور اکنون نه مدیرعامل دارد و نه عضو هیأت مدیره. تیمی که این ساختار را نداشته باشد، قطعا به مشکل خواهد خورد. تراکتور تغییرات زیادی در این سالها داشته و همین موضوع اجازه نمی‌دهد ثبات لازم در تراکتور ایجاد شود. مهمترین عامل برای رسیدن به موفقیت همین ثبات است. محمدرضا زنوزی به عنوان مالک باید ثبات را در ساختار باشگاه تراکتور به وجود آورد.
اسدی در پایان گفت:

پس از بازی‌های آسیایی فشار مضاعفی روی تراکتور بود و امیدوارم با اضافه شدن کریمی این تیم بتواند از لحاظ نتیجه ‌گیری وضعیت مناسبی را به دست آورد. تراکتور از جام حذفی کنار رفته و امیدوارم دست‌کم تمرکز بیشتری برای ادامه لیگ داشته باشد تا بتواند از این رقابت‌ها بار دیگر سهمیه به دست آورد. البته باز هم باید اذعان کنم حواشی تیم‌های بزرگ زیاد است و ما هم باید به عنوان پیشکسوت به باشگاه آرامش بدهیم تا تراکتور با خروج از این حواشی در مسیر موفقیت گام بردارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.