پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

فونسکا: به حضور در باشگاه رم افتخار می کنم

فونسکا: به حضور در باشگاه رم افتخار می کنم

مربی رم می گوید با وجود جدایی از این تیم، باشگاه رم و هوادارانش در قلب او باقی خواهند ماند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، پائولو فونسکا، مربی رم فردا برای آخرین بار به عنوان مربی جیالوروسی بر روی نیمکت این تیم می نشیند و به دو سال حضور خود در پایتخت ایتالیا پایان می دهد تا از فصل آینده ژوزه مورینیو جای او را بر روی نیمکت بگیرد. رم  فردا در دیدار پایانی این فصل خود باید مقابل اسپتزیا صف آرایی کند و فونسکا تاکید می کند که شاگردانش با توجه به اهمیت این بازی در صعود رم به مسابقات فصل بعد لیگ اروپا، در این هفته به خوبی تمرین کرده اند و از اهمیت این مسابقه خبر دارند. او در کنفرانس خبری این بازی گفت:

اسپتزیا خیلی خوب بازی می کند. ایتالیانو مربی بزرگی است که آینده درخشانی دارد. بازی مقابل آنها آسان نیست اما می خواهیم برنده شویم. به حضور روی نیمکت رم افتخار می کنم. چیزهای زیادی در این باشگاه یاد گرفتم. هواداران همیشه با من مهربان بودند. درست است که رم را ترک می کنم اما این باشگاه و هوادارانش در قلبم باقی خواهند ماند.
این مربی در مورد بهترین کارش به عنوان مربی رم گفت:

انتخاب یک کار خیلی سخت است. شاید بهترین چیزی که داشتم رابطه ای بود که با مردم ایجاد کردم. با هواداران، خبرنگاران و تمام کسانی که در دو سال اخیر با من کار کردند. رابطه ای محترمانه و صادقانه داشتم. ما فوتبال خوبی بازی می کردیم اما انتخاب یک مسابقه کار سختی است.
مربی پرتغالی در مورد بحث با ادین ژکو و گرفتن بازوبند کاپیتانی از این مهاجم در ژانویه نیز گفت:

این موضوع روی عملکرد این فصل او تاثیری نداشت. این مساله ای است که در هر تیمی ممکن است اتفاق بیافتد. ژکو در بازی قبلی ثابت کرد که تمام مشکلات برطرف شده است و این مشکلات هر جایی می افتد.
او در مورد عملکرد ناامید کننده پدرو در این فصل نیز گفت:

به نظرم او شروع خوبی داشت اما درگیر مشکلات فیزیکی شد و برگشتن به آمادگی برای چالش انگیز شد. او در چند بازی اخیر شبیه همان بازیکنی بود که در اول فصل عملکرد خوبی داشت.
فونسکا در مورد دستاورد دو ساله اش در رم نیز گفت:

اهمیت حفظ توازن در تیم و بیش از حد ناراحت شدن به خاطر باخت در یک مسابقه. در این باشگاه فشار زیادی وجود دارد اما بازیکنان باید احساسات شان را فراموش کنند. اهمیت زیادی دارد که در مقابل باخت بیش از حد ناراحت نباشند و واکنش اضافی نشان ندهند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.