سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

کلوپ: در هفته های اخیر باورنکردنی بودیم

کلوپ: در هفته های اخیر باورنکردنی بودیم

مربی سرخ ها اعتراف کرد که از روند فوق العاده لیورپول در بازی های اخیر که منجر به کسب سهمیه مسابقات لیگ قهرمانان شد، رضایت دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، لیورپول موفق شد با دو گل سادیو مانه در دیدار هفته آخر خود در لیگ برتر به پیروزی برسد و سهمیه مسابقات فصل بعد لیگ قهرمانان را به دست بیاورد و اگر چه کسب سهمیه این تیم تا هفته آخر مسابقات در هاله ای از ابهام بود و لیورپولی ها استرس زیادی را از این بابت تحمل کردند اما  یورگن کلوپ، مربی آلمانی لیورپول می گوید که از عملکرد تیمش در مقاطع پایانی فصل 21-2020 به شدت راضی است. او در این باره گفت:

فوق العاده بودیم. این بهترین چیزی بود که می توانستم تصورش را بکنم. به این حس، این مسابقه و این جو نیاز داشتیم. به پایان رساندن فصل در رده سوم جدول فوق العاده است. نمی توانم باور کنم. همه این ها به خاطر زحمات شاگردانم است. نمی توانم باور کنم چطور در هفته های اخیر همه چیز به خوبی پیش رفت. باور کردنی نیست. ریس ویلیامز و نات فیلیپس هر دو در دیدار امروز زخمی شدند و بخیه خوردند. ریس سه روز بود که تمرین نکرده بود. جینی واینالدوم می خواهد باشگاه را ترک کند و همه ما او را به شدت دوست داریم. دلمان برایش تنگ خواهد شد. در فوتبال جدایی بازیکنان طبیعی است اما دلم برای جینی خیلی تنگ می شود.
روی هاجسون، مربی کریستال پالاس نیز بعد از بازی امروز از دنیای مربیگری خداحافظی کرد و بازنشست شد. کلوپ در مورد او گفت:

روی یک اسطوره است که برای فوتبال بسیار تاثیرگذار و مهم بود.او در دوران مربیگری دنیا را گشت.خیلی زود متوجه شد که دفاع در فوتبال چطور باید باشد و آن را در دوران مربیگری اش اجرا کرد. فوق العاده بود.
لیورپول در 10 بازی اخیرش در لیگ توانست 8 پیروزی و 2 تساوی کسب کند و همین موضوع باعث شد شاگردان کلوپ بتوانند سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاورند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.