یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

خیمنز: تردیدی ندارم در اتلتیکومادرید می مانم

خیمنز: تردیدی ندارم در اتلتیکومادرید می مانم

مدافع اروگوئه ای باشگاه اتلتیکومادرید می گوید در این باشگاه می ماند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، اتلتیکومادرید بعد از فراز و نشیب فراوان توانست قهرمانی در مسابقات این فصل لالیگا را به خود اختصاص دهد و خوزه ماریا خیمنز یکی از بازیکنانی بود که در این مسیر نقش زیادی داشت. حال این بازیکن می گوید شک ندارد که فصل آینده نیز در پیراهن روخی بلانکو توپ خواهد زد. او در این باره گفت:

شکی ندارم که می مانم. فصل فوق العاده سختی بود که چیزهای زیادی در آن یاد گرفتیم و پایان خوبی داشت. لحظات خوب و بد زیادی داشتیم اما در نهایت به نظرم لایق کسب عنوان قهرمانی بودیم. در تمام طول فصل جنگیدیم و می خواستیم که برنده این نبرد باشیم.
خیمنز می گوید در زمینه فردی نیز فصل سختی را سپری کرده است. این بازیکن به خاطر کرونا و چندین بار مصدومیت توانست در 21 مسابقه از مجموع 38 دیدار تیمش در لیگ حضور داشته باشد. او در این باره گفت:

در این فصل سختی زیادی کشیدم. تنها چند روز فرصت برای آماده سازی داشتیم و سپس کرونا گرفتم و 20 روز خانه نشین شدم. وقتی برگشتم شرایط جوری بود انگار مدت هاست تمرین نکرده ام. کرونا کاملا مرا تضعیف کرده بود و از نظر فیزیکی کاملا ناتوان بودم. اتفاقات این فصل یادگیری مهمی برای آینده بود. شکی ندارم فصل آینده شرایط متفاوت است و در بهترین شرایط ممکن به کار خود ادامه خواهیم داد.
این دومین قهرمانی این بازیکن در پیراهن اتلتیکومادرید است و تنها یکی از دو بازیکنی محسوب می شود که در کنار کوکه قهرمانی در فصل 14-2013 را نیز تجربه کرده است. البته خیمنز در آن فصل که اولین فصل حضورش در اتلتیکو بود، به ندرت برای تیمش به میدان رفت. او در این باره گفت:

در آن فصل اگر چه بخشی از تیم بودم اما خیلی جوان بودم و تنها 18 سال داشتم. بعد از قهرمانی انگار در ابرها بودم و اهمیت قهرمانی در لیگ را درک نمی کردم. امروز بعد از گذشت سال های طولانی و سختی های فراوان و تجربه اتفاقات خوب و وبد و فراز و نشیب ها،  این قهرمانی اتفاقی باورنکردنی و عالی بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.