دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

آرش برهانی: استقلالی ها باید برای آبروی خودشان بازی کنند

آرش برهانی: استقلالی ها باید برای آبروی خودشان بازی کنند

آرش برهانی گفت: بازی دربی هم همه دیدیم که یکسری اشتباهات داوری مانند بازی‌های قبل شامل حال استقلال‌ شد و بازی به نظرم اگر آن پنالتی گرفته می‌شد و از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم شرایط متفاوت‌تر می‌شد

به گزارش ایران ورزشی، آرش برهانی در خصوص شرایط تیم استقلال پس از برتری برابر ذوب آهن در جام حذفی به ایلنا گفت:

شرایط تیم در حال حاضر پس از خستگی که بازیکنان داشتند و بازی‌های سخت لیگ قهرمانان آسیا را پشت سر گذاشتند به نظرم بهتر شده است با وجود اینکه زمان بیشتر و بهتری برای ریکاوری در اختیار دارند و با شادابی بیشتر و روحیه مضاعف مسابقات پیش رو را دنبال خواهند کرد.
او در خصوص عملکرد خط حمله این تیم در مسابقات اخیر گفت:

استقلال مهاجمان بسیار خوبی دارد. قائدی کاملا جا افتاده است و به یک بلوغ تاکتیکی، فنی و فکری از هر جهت رسیده که یک بازیکن کاملا باتجربه شده است. در گذشته به او یک مهاجم جوان و بی تجربه می‌گفتند اما او در سن خوبی به آمادگی بالا رسیده و خوب خودش را به فرم هماهنگی با تیم قرار داده است. خداراشکر تمامی مهاجمان استقلال شرایط خوبی دارند، متاسفانه دیاباته مصدومیت‌ها و غیبت های زیادی داشته که باعث می‌شود از شرایط بازی دور بماند تا شرایط آرمانی فصل گذشته را نداشته باشد. امیدوارم که این مصدومیت او هم تمام شود تا بیشتر بازی کند و به تیم مثل گذشته کمک کند.
برهانی درباره اینکه شانس قهرمانی در لیگ از دست رفته است، گفت:

استقلالی ها نسبت به بازی‌هایی که پیش رو باقی مانده باید بازی به بازی جلو بروند و به هر بازی به عنوان یک فینال نگاه کنند تا ابتدا از آبرو و حیثیت خودشان و هواداران و باشگاه دفاع کنند و کاری به رتبه و مقام آخر فصل نداشته باشند. باید برای آبروی خودشان بازی کنند چون شرایط طوری رقم خورد که امتیازات به دست آمده را کسب نکردیم و همه هم می‌دانند که مسائل فنی خیلی کم روی آن تاثیرگذار بود و بیشتر بدشانسی و اشتباهات فردی مسبب آن بودند.
مربی سابق آبی پوشان درباره نتیجه بازی شهرآورد همینطور گفت:

بازی دربی هم همه دیدیم که یکسری اشتباهات داوری مانند بازی‌های قبل شامل حال استقلال‌ شد و بازی به نظرم اگر آن پنالتی گرفته می‌شد و از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم شرایط متفاوت‌تر می‌شد؛ در اینگونه بازی‌ها هم هر تیمی که از موقعیت‌ها استفاده کند، برنده است که تیم پرسپولیس توانست از موقعیتی که به دست آورد به بهترین شکل استفاده کرده و نتیجه بازی ببرد هرچند کمترین حق استقلال‌ در این بازی تساوی بود ولی بالاخره این هم جزوی از فوتبال است.
استقلال قهرمان جام حذفی می‌شود؟ برهانی در پاسخ به این سوال گفت:

استقلال همیشه در جام حذفی مدعی بوده و پرافتخارترین تیم ایرانی در این تورنمنت است، خیلی خوشبینم و امیدوارم که جام به دست بیاورند تا دل هواداران را شاد کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.