پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

نگرانی باشگاه قطری

چرا الریان شجاع خلیل زاده را معارفه نمی‌کند؟

چرا الریان شجاع خلیل زاده را معارفه نمی‌کند؟
سپهر خرمی
سپهر خرمی

با این حال شایعه اصلی این است که باتوجه به شائبه ایجاد شده، باشگاه الریان نمی خواهد بی گدار به آب بزند و به همین دلیل مراسم معارفه شجاع در باشگاه الریان تا زمان مشخص شدن وضعیت بازیکن از لحاظ حقوقی برگزار نخواهد شد.

ایران ورزشی: شجاع خلیل زاده مدافع پرسپولیس ۴ روز پیش راهی دوحه شد و طبق اخبار رسیده از رسانه‌های این کشور با الریان قرارداد امضا کرد.

اما الریان با وجود اعلام رسانه‌های قطر به امضای قرارداد با خلیل زاده و منتشر شدن تصویر این بازیکن با پیراهن الریان در رسانه‌های کشورمان، ولی هنوز تصمیم به اعلام رسمی این قرارداد نکرده است.بعداز فسخ خلیل زاده با باشگاه پرسپولیس، مدیران پرسپولیس نسبت به این فسخ یکطرفه واکنش نشان دادند و اعلام کردند باتوجه به مستندات موجود، باشگاه پرسپولیس در دو ماه اخیر منتهی به فسخ این بازیکن، پرداختی داشته و حتی مبلغ قابل توجهی از پاداش ها نیز به بازیکنان پرداخت شده است.

با این حال شایعه مطرح شده این است که باتوجه به شائبه مطرح شده، باشگاه الریان نمی خواهد بی گدار به آب بزند و به همین دلیل مراسم معارفه شجاع در باشگاه الریان تا زمان مشخص شدن وضعیت بازیکن از لحاظ حقوقی برگزار نخواهد شد.

گفتنی است باشگاه پرسپولیس پیشتر اعلام کرده بود که بعد از فسخ یکطرفه شجاع زاده تمام مستندات را به سازمان لیگ ارسال کرده و منتظر اعلام رای کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال است و در صورتی که رای این کمیته به سود پرسپولیس باشد فسخ قرارداد خلیل زاده غیرقانونی تلقی می شود هرچند او در هر صورت فینال لیگ قهرمانان اسیا را از دست داده است حتی اگر نتواند برای الریان قطر به میدان برود!

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.