سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

مجتبی فریدونی: اطمینان داریم می‌ توانیم در پرونده مهدی پور پیروز باشیم

مجتبی فریدونی: اطمینان داریم می‌ توانیم در پرونده مهدی پور پیروز باشیم

مجتبی فریدونی از آخرین وضعیت ذوب آهن پیش از دیدار برابر پرسپولیس می گوید.

به گزارش ایران ورزشی، مجتبی فریدونی، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در خصوص وضعیت تیمش به میزان گفت:

به لطف خدا در نیم فصل دوم عملکرد بهتری داشتیم و در فاز دفاعی خیلی پیشرفت کردیم؛ به طوری که گل زدن به ذوب آهن خیلی سخت شده است. ما در لیگ برتر استقلال را شکست دادیم و امروز برای بُرد به مصاف پرسپولیس خواهیم رفت.
او در خصوص لغو قانون منع به کارگیری خارجی‌ها در فوتبال ایران گفت:

این طرح از همان روز اول که تصویب شد محکوم به شکست بود. به خاطر اشتباهات برخی از باشگاه‌ها در ثبت قرارداد، نداشتن توان مالی و یا ناتوانی در انتقال ارز و... بقیه باشگاه‌ها هم پاسوز این قضیه می‌شدند. این اتفاق مصداق بارز ضرب المثل "گُنه کرد در بلخ آهنگری، به شوشتر زدند گردن مسگری" است.
فریدونی اضافه کرد:

نبود بازیکنان باکیفیت خارجی از کیفیت لیگ برتر می‌کاهد و حرفه‌ای بودن لیگ را زیر سوال می‌برد. البته بازیکن خارجی ۲۰۰ هزار دلاری سودی برای این فوتبال نخواهد داشت و سطح او بالاتر از فوتبالیست داخلی نیست و البته از توان باشگاه‌های ما خارج است که بازیکن ۲ میلیون دلاری جذب کنند.
مدیرعامل ذوب آهن در خصوص آینده‌ قاسم حدادی‌فر (که فصل را به خاطر پارگی رباط صلیبی از دست داده است) و دارکو بیدوف (مهاجم صربستانی) در این تیم گفت:

حدادی‌ فر کاپیتان ماست و تمایل داریم فصل بعد هم با او کار کنیم. البته باید دید تصمیم خود قاسم چیست. بیدوف مهاجم خوبی است و یک فصل دیگر با ما قرارداد دارد.
مجتبی فریدونی در خصوص پرونده شکایت باشگاه ذوب‌آهن از مهدی مهدی‌پور (هافبک فعلی استقلال) گفت:

ماه‌هاست که درگیر این پرونده و پیگیری شکایت هستیم؛ عجیب است که چرا حکم نهایی صادر نمی‌شود! مهدی‌پور یک فصل دیگر با ما قرارداد داشته و به صورت غیرقانونی فسخ کرده است. اطمینان داریم می‌توانیم در این پرونده پیروز باشیم.
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در خصوص دیدار پرحرف و حدیث سایپا و پیکان که تاثیر مهمی بر سرنوشت ذوب آهن دارد، گفت:

تعویض پیکان هیچ تاثیری بر روند بازی نداشته و بازیکن تعویضی در ۳۰ ثانیه کار خاصی انجام نداده است. این جوانمردانه نیست که بازی ۳ بر صفر شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.